WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

„Pokaż dekolt, zderzaki i jaja!” w nowej odsłonie kampanii „Twój outdoor”

ja Pią Sty 04, 2013 1:25 am

Żenada. Chamskie, burackie hasła mają dowodzić skuteczności reklamy?
Awatar użytkownika
olo

Re: „Pokaż dekolt, zderzaki i jaja!” w nowej odsłonie kampanii „Twój outdoor”

olo Pią Sty 04, 2013 6:57 am

debilne, a dlaczego nie -pokaz co potrafisz ? pokazaliscie wlasnie ?
kto zatwierdza te brednie bezmozgie ?
Awatar użytkownika
jan

jan Pią Sty 04, 2013 8:39 am

a pamiętacie hasła - po 25 sierpnia wielu będzie siedzieć ?
Ktoś próbuje ten myk kopiować, ale w buraczany sposób.
Awatar użytkownika
r_d

r_d Pią Sty 04, 2013 8:54 am

wulgarność, szowinizm i brak pomysłowości - oto oferta polskiej branży reklamowej.
Awatar użytkownika
wiona

wiona Pią Sty 04, 2013 9:33 am

Okropność, aż mdli. Ale zaraz jakiś burak powie, że negatywne emocje, to jednak emocje i nie ważne jak, ważne, by mówili. Wytłumaczeniem będzie to, że akcja jest kontrowersyjna i porusza, a taki właśnie jest jej cel.
Ja dostaję torsji na takie wymysły i tłumaczenia.
Jak się nie ma pomysłów, zawsze można "pokazać jaja", albo dupę.
Awatar użytkownika
yzy

yzy Pią Sty 04, 2013 10:14 am

piękne hasełka... no cały "autdor" po prostu...
Awatar użytkownika
giftgas

giftgas Pią Sty 04, 2013 10:41 am

To na pewno będzie kampania społeczna promująca badania profilaktycznie piersi i jąder w kierunku raka, więc nie kręćcie od razu shitstormu.
Awatar użytkownika
CW

Re: „Pokaż dekolt, zderzaki, wałek i jaja!” w nowej odsłonie kampanii „Twój outdoor”

CW Pią Sty 04, 2013 11:41 am

Rozumiem, że outdoor postawił sobie za cel zdobycie grupy docelowej specyficznej części społeczeństwa delikatnie mówiąc, bez wykształcenia, gustu i wyobraźni a co za tym idzie najczęściej z mizernymi lub bez dochodów. Ciekawe tylko czy zadali sobie pytanie kto będzie zainteresowany taką grupą docelową? Ja mam pytanie innego typu kto zatrudnia idiotów, którzy wymyślili tą kampanię i co sobie wyobraża jako efekt ich pracy?
Awatar użytkownika
mietek

Re: „Pokaż dekolt, zderzaki, wałek i jaja!” w nowej odsłonie kampanii „Twój outdoor”

mietek Pią Sty 04, 2013 12:02 pm

nie ma to jak oceniać kampanię teaserową bez rozwinięcia ;] tu nie chodzi o jądra i cycki. ale niektórym wszystko się tylko z jednym kojarzy. trochę więcej luzu ;)
Awatar użytkownika
ja ja bez dekoltu

ja ja bez dekoltu Pią Sty 04, 2013 12:17 pm

Ludzie trochę przytomności i mniej zajadłości. Powtórzę po wypowiedzi wcześniejszej. Nie ocenia się po pierwszym wrażeniu, które w takich kampaniach ma często zaskakujące rozwinięcie. Ciekaw jestem co będzie dalej? Wierzę, że się nie zawiodę na pomysłodawcy tej budzącej duże zainteresowanie kampanii. Przykładem są sami wypowiadający się tutaj :)
Awatar użytkownika
hollylodz

hollylodz Pią Sty 04, 2013 12:24 pm

Zadziwiające, że na forum branży reklamowo-marketingowej komentarze piszą jakieś buraki z PISu. Co takiego kontrowersyjnego i niesmacznego jest w tej kampanii?? (bo nie zauważyłem). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że słowo "wałek" czy "zderzak" u niektórych wywołuje same niecne skojarzenia, ale czy naprawdę musimy się poddawać dyktatowi BURAKÓW???
Awatar użytkownika
Oxymoron

Oxymoron Pią Sty 04, 2013 1:03 pm

Kampania z której nic nie wynika, ani nie reprezentuje żadnych wartości. Jest po prostu jałowa.
Awatar użytkownika
hollylodz

hollylodz Pią Sty 04, 2013 1:11 pm

Oxymoron napisał(a):Kampania z której nic nie wynika, ani nie reprezentuje żadnych wartości. Jest po prostu jałowa.

Skąd wiesz, że nic nie wynika, skoro to jest "teaser"???
Może czasem warto zaczekać na rozwiązanie, zamiast rzucać się jak poparzony :lol:
Awatar użytkownika
bullman

bullman Pią Sty 04, 2013 2:54 pm

Agencja Pompidou ma w dupie myślenie. Oni lubią po prostu skasować pieniądze i puścić badziew, w dodatku zer estetyki. A copywritera nie mają zamiaru zatrudniać. Taka to agencja.
Awatar użytkownika
mietek1

mietek1 Pią Sty 04, 2013 3:02 pm

bullman napisał(a):Agencja Pompidou ma w dupie myślenie. Oni lubią po prostu skasować pieniądze i puścić badziew, w dodatku zer estetyki. A copywritera nie mają zamiaru zatrudniać. Taka to agencja.

taki to krytykant-komentator, co anonimowo obraża w internecie ;) żal mi takich ludzi.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości