[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pol, Stanowski, Borek i Smokowski szykują Kanał Sportowy na YouTubie, dwaj ostatni odchodzą z „Misji futbol”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bartoli

Pol, Stanowski, Borek i Smokowski szykują Kanał Sportowy na YouTubie, dwaj ostatni odchodzą z „Misji futbol”

Bartoli Sob Lis 30, 2019 5:29 pm

Odejście Pola, Borka i Smokowskiego z Misji Futbol to olbrzymia strata dla RASP i Onetu. Razem ze Stanowskim na pewno osiągną duży sukces z nowym kanałem. Ktoś w RASP całkowicie zawalił sprawę...
Awatar użytkownika
Kruczysko

Re: Pol, Stanowski, Borek i Smokowski szykują Kanał Sportowy na YouTubie, dwaj ostatni odchodzą z „Misji futbol”

Kruczysko Sob Lis 30, 2019 5:33 pm

a Pół to dziennikarz? Od kiedy??
Awatar użytkownika
Tlk

Re: Pol, Stanowski, Borek i Smokowski szykują Kanał Sportowy na YouTubie, dwaj ostatni odchodzą z „Misji futbol”

Tlk Sob Lis 30, 2019 7:27 pm

Jak będzie taka jakość produkcji jak Stan Futbolu to ja dziękuję bardzo,ale nie
Awatar użytkownika
YouTuber

YouTuber Sob Lis 30, 2019 8:19 pm

Słabo to widzę. Skoro na świecie takie pomysły nie znalazły milionów odbiorców, to i na naszym poletku to raczej nie wypali.
Awatar użytkownika
Jedi

Jedi Nie Gru 01, 2019 1:43 am

Sądząc po tych ostatnich ruchach dochodzę do wniosku, że RAS chyba wycina sporą część wideo. Zaczyna od tego, co najmniej opłacalne. Pytanie, czy chłopaki to zagospodarują?
Awatar użytkownika
Pietrek

Pietrek Nie Gru 01, 2019 4:17 am

"Bartoli" napisał(a): Odejście Pola, Borka i Smokowskiego z Misji Futbol to olbrzymia strata dla RASP i Onetu. Razem ze Stanowskim na pewno osiągną duży sukces z nowym kanałem. Ktoś w RASP całkowicie zawalił sprawę...

Albo dokładnie policzył.
Awatar użytkownika
Talking Head

Talking Head Nie Gru 01, 2019 7:43 am

zapowiada się kolejny program z cyklu "gadające głowy powiedzą wam co jest dobre a co złe"
Awatar użytkownika
Kowal

Kowal Nie Gru 01, 2019 9:32 am

Poza Smokowskim, są tam bardziej "dziennikarze" niż dziennikarze, więc wiem że nie będę tego oglądał. Poza tym w sporcie interesuje mnie sport a nie gadanie o nim przez bukmacherskich celebrytów.
Awatar użytkownika
Sonar

Sonar Nie Gru 01, 2019 9:37 am

Stano, Borek i Pol gwarantują, że w programie będą topowe newsy, i tym wygrają... RASP ewidentnie się zwija.
Awatar użytkownika
medialne wydmuszki

medialne wydmuszki Nie Gru 01, 2019 11:51 am

"Tlk" napisał(a): Jak będzie taka jakość produkcji jak Stan Futbolu to ja dziękuję bardzo,ale nie
Gadające głowy na wizji, przez godzinę, półtorej to naprawdę ciężki materiał do strawienia. Panowie, zabieracie się za produkowanie czegoś "nowego" co robicie od dawna i niestety ale młode pokolenie tego już nie kupuje :) No cóż, nie da się ukryć że posunęliście się w latach i przypominacie medialnych leśnych dziadków którym się wydaję że jeszcze wiele mogą. Panowie nie odcinajcie kuponów od tego co do tej pory robiliście. Czasami warto ze sceny zejść, jednak do tego są potrzebne ...jaja, a wy już jedynie wydmuszki posiadacie . To widać słuchać i czuć :P
Awatar użytkownika
obiektywnie

obiektywnie Pon Gru 02, 2019 12:39 pm

Tak obiektywnie mówią --- zastanówcie się dlaczego tak się stało ... jeśli ktoś myśli, że RASP coś zawalił to polecam aby jeszcze raz pomyślał... po co czołowemu wydawcy gadające głowy, których nie chcieli ludzie oglądać ??? poczekajmy a zobaczymy może youtube ich przyjmie a raczej gizmbaza chociaż wątpie ........ zaskakujące są dla mnie opinie, że niejako RASP popełnił błąd a grupa gadających głów jest tutaj mistrzami świata i jęśli nie oni to nikt w polsce nie może zrobić ciekawego programu o piłce ... jestem pewien, że będzie bomba rynkowa ale bynajmniej z udziałem tych panów - poczekamy, zobaczymy :-)
Awatar użytkownika
PietroMenea

PietroMenea Pon Gru 02, 2019 9:33 pm

Sport na żywo?
Tak!
Głowy gadające o sporcie?
Niekoniecznie.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości