[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polacy coraz mniej zainteresowani przecenami, wielu się na nich "sparzyło"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

Polacy coraz mniej zainteresowani przecenami, wielu się na nich "sparzyło"

Piotr Pią Wrz 28, 2018 3:00 pm

Bo w Polsce nawet przeceny / wyprzedaże są lipne. Od 3 lat regularnie jeżdżę do Włoch i robię (przy okazji) zakupu na przecenach. Tam sieciowki typy Zara, H&M, OVS robią prawdziwe wyprzedaże. W rym samym czasie są tez wyprzedaże w Polsce. Ceny u nas - nieatrakcyjne, wyższe niż we Włoszech za te same produkty. No i jakość towarów we Włoszech dużo lepsza...
Awatar użytkownika
Polones Copue

Re: Polacy coraz mniej zainteresowani przecenami, wielu się na nich "sparzyło"

Polones Copue Pią Wrz 28, 2018 3:29 pm

Przekonałeś mnie.
Awatar użytkownika
dd

dd Pią Wrz 28, 2018 4:11 pm

"Piotr" napisał(a): Bo w Polsce nawet przeceny / wyprzedaże są lipne. Od 3 lat regularnie jeżdżę do Włoch i robię (przy okazji) zakupu na przecenach. Tam sieciowki typy Zara, H&M, OVS robią prawdziwe wyprzedaże. W rym samym czasie są tez wyprzedaże w Polsce. Ceny u nas - nieatrakcyjne, wyższe niż we Włoszech za te same produkty. No i jakość towarów we Włoszech dużo lepsza...
z roku na rok poprawia się np takie reserved kupiłem kutrkę która kosztowała 400 zł a ją kupiłem za 100 zł i wiele innych są duże wyprzedażę
Awatar użytkownika
Fux-mix

Fux-mix Pon Paź 01, 2018 2:59 pm

1. Zastanawia mnie szal na szkaradne „przytulanki” ze stonki czy tam z lidla: przeciez ta tandeta w dziale z zabawkami kosztowalaby max z 10zeta a kudzie lataja i lataja i jak otumanieni wydaja kase by durna nalepke zdobyc x iles tam, by „za darmo” otrzymac to paskudztwo!!! Nadry czlowiek w zyciu nie kupi, ze ten badziew wart jest 59 czy 60 zeta od reki a jak ktos zbiera w firmie nslepej by pozniej „za darmo” ja dostac to juz w ogole kosmos cenowy.... Oj durni ludzie i bez krzty gustu i rozumu
Awatar użytkownika
Mateo

Mateo Pon Paź 01, 2018 3:03 pm

Ludzie nie kupuja juz tych pseudo promocji. Te szumne akcje rabatowe w kwietniu i pazdzierniku. Kto sie jeszcze daje na to nabrac??? Te slynne rabat DO 70%”, tyle tylko, ze nikt nie widzial tych „70%”, wiec skoro sibie taj z ludzi pogrywaja to ludzie tez im pokazuja gdzie ich maja. A te rabaty 20%-39%, smiech na sali, kogo chca na to zlapac? Bylem w weekend w Starym Browarze, skurat ten szumby weekend znizek a w SB pustki.... Dalejo nam jeszcze do zachodu
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości