[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polacy najchętniej wyjeżdżają na wakacje w lipcu. Topowe kierunki to Chorwacja, Grecja i Hiszpania

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marlena

Polacy najchętniej wyjeżdżają na wakacje w lipcu. Topowe kierunki to Chorwacja, Grecja i Hiszpania

Marlena Pią Wrz 07, 2018 10:34 am

Grecja jest tania i ciepła to Polacy chętnie do niej się wybierają. Moja siostra była w tym roku i pokazywała zdjęcia to naprawdę ładne widoki, mówiła że są biedniejsze lokalizacje ale to jak wszędzie. Kiedyś może i ja pojadę tam, teraz to będę wylatywać enterem do Turcji. Podobnie w dobrej cenie jest jak Grecja
Awatar użytkownika
madzia

Re: Polacy najchętniej wyjeżdżają na wakacje w lipcu. Topowe kierunki to Chorwacja, Grecja i Hiszpania

madzia Nie Wrz 09, 2018 2:22 pm

Przełamię te statystyki i powiem, że najlepiej spędza mi się wakacje nad naszym, polskim morzem :) Zwłaszcza jak pogoda dopisuje jak to było w tym sezonie :) Jeszcze udało nam się zarezerwować nocleg w hotelu Grand Lubicz, o czym marzyliśmy od dłuższego czasu. No to były wakacje idealne :D Blisko plaża, dobre jedzenie i wysokie standardy
Awatar użytkownika
Gosia

Re: Polacy najchętniej wyjeżdżają na wakacje w lipcu. Topowe kierunki to Chorwacja, Grecja i Hiszpania

Gosia Śro Wrz 19, 2018 3:17 pm

Kocham Chorwację, dlatego jechałam tam z Party Camp na taki jakby campus studencki !! Znakomity wyjazd, najlepszy w moim życiu!
Awatar użytkownika
Magda

Magda Nie Wrz 30, 2018 1:23 pm

Chorwacja się rzeczywiście sprawdza, ale ja jakoś wole jednak Grecję. Ludzie bardziej sympatyczni, społeczność taka otwarta, no i byłam już 2 razy z itaką na różnych wyspach i było po prostu bajecznie. Na przyszły rok planuję z mężem Lesbos.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Pon Kwi 08, 2019 12:36 pm

Ja jestem za Chorwacją. Pływam z mężem regularnie na rejsy Chorwacja i jest pięknie, w serwisie rejsomat mozna znalezc bogata oferte rejsow w Chorwacji.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości