WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Polacy najczęściej klikają w reklamy żywności i napojów, banery najpopularniejszym formatem

pavv Pon Sie 28, 2017 8:58 am

96% tych kliknięć to przypadek bo palec się omsknął i nie trafił w przycisk ZAMKNIJ.
Awatar użytkownika
Krzekosz Bandałowidż

Re: Polacy najczęściej klikają w reklamy żywności i napojów, banery najpopularniejszym formatem

Krzekosz Bandałowidż Pon Sie 28, 2017 10:49 am

Ja nie klikam w nic, bo mnie reklamy się nie wyświetlają.
Awatar użytkownika
Jarek

Re: Polacy najczęściej klikają w reklamy żywności i napojów, banery najpopularniejszym formatem

Jarek Wto Sie 29, 2017 3:43 pm

Współczynnik klikalności reklam (CTR) w I półroczu 2017 r. wyniósł w Polsce 0,66% - podaje portal media. Oznacza to, że albo agencje reklamowe mają płacony procent od wysokości budżetu i naciągają klientów na kasę, bo większy budżet, to wyższa prowizja; albo nie rozumieją odbiorców, do których mają się zwracać i strzelają z armaty do wróbla. Pewnie upraszczam, bo do oceny kampanii liczy się wiele innych czynników, a przede wszystkim osiągnięcie zamierzonego celu w ramach wydanej kasy, ale jednak zdziwiły mnie te dane.
Słabo, panie i panowie, w Legię Warszawa (Legia to jeeee potęęęga) się zapatrzyliście? ;-)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości