WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
andrze

Polacy narzekają na działanie sieci komórkowych

andrze Pon Gru 14, 2015 3:23 am

A w Sferii ktoś ma? Odpalili nowy serwis, taryfy i kasę rozdają na sprzęt mobilny i to mnie kusi.
Awatar użytkownika
Tomik

Re: Polacy narzekają na działanie sieci komórkowych

Tomik Pon Gru 14, 2015 10:17 pm

Mam internet i "komórkę" na kartę w "Play" G4 LTE " i nie narzekam. Internet i telefon działają bez zakłóceń/
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Gru 15, 2015 6:38 pm

W Plusie też nie ma problemów. Zasięg bardzo dobry, fajne i tanie usługi dodatkowe (przynajmniej na razie tak traktuję jeszcze net mobilny), dobra obsługa, więc abonament w Plusie to sprawa wygodna i opłacalna. NO ale wiadomo, każdy może mieć swoje zdanie.
Awatar użytkownika
Wojciech

Wojciech Wto Gru 15, 2015 8:44 pm

Jak miałem plusa to wszystko było ok, później głupi poleciałem na jakąś nędzną promocję do fioletowych i się jaja zaczęły... Trzeba teraz wytrzymać do końca umowy i wrócić do plusa. Jednak zasięg internetu jest bardzo istotny o czym się przekonałem... :/
Awatar użytkownika
Eryk

Eryk Pią Gru 18, 2015 5:47 pm

Cóż, Plus to jednak wyższy poziom. Też mam podobne doświadczenia, a przerabiałem praktycznie wszystkich z tych większych operatorów. Tylko w Plusie różne załatwienia, problemy potrafili szybko wyprowadzić i tylko do plusa nie mam zarzutów przy obsłudze.
Awatar użytkownika
lobo

lobo Nie Gru 20, 2015 3:12 pm

"andrze" napisał(a): A w Sferii ktoś ma? Odpalili nowy serwis, taryfy i kasę rozdają na sprzęt mobilny i to mnie kusi.

No mam, podpisałem umowę 4 dni temu, więc jeszcze trudno mi ocenić. Rabaty fajne, to mogę powiedzieć.
Awatar użytkownika
zygzak

zygzak Nie Gru 20, 2015 6:51 pm

"lobo" napisał(a):
"andrze" napisał(a): A w Sferii ktoś ma? Odpalili nowy serwis, taryfy i kasę rozdają na sprzęt mobilny i to mnie kusi.

No mam, podpisałem umowę 4 dni temu, więc jeszcze trudno mi ocenić. Rabaty fajne, to mogę powiedzieć.

Ale rabaty są na sprzęt a nie na konkretne usługi. To się opłaca tylko wtedy jak ktoś bierze u nich tablety czy smartfony
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość