[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Policjantki i policjanci 12”, „Święty” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 8” do początku kwietnia w Czwórce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sebastian

„Policjantki i policjanci 12”, „Święty” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 8” do początku kwietnia w Czwórce

Sebastian Pią Mar 27, 2020 10:12 am

Dla mnie ten nowy serial "Święty" nie przypadł mi do gustu. Ja to wolę policjantów
Awatar użytkownika
Dan

Re: „Policjantki i policjanci 12”, „Święty” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 8” do początku kwietnia w Czwórce

Dan Pią Mar 27, 2020 10:26 am

Żadna strata.
Trzy para szajsy. Może zniknąć na Amen.
Awatar użytkownika
Koziołek Matołek z Gdyni

Re: „Policjantki i policjanci 12”, „Święty” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 8” do początku kwietnia w Czwórce

Koziołek Matołek z Gdyni Pią Mar 27, 2020 10:37 am

Na IPLI są wszystkie sezony
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Mar 27, 2020 12:10 pm

Tych badziewnych psiarskich para syfów nie sposób oglądać a tv4 non stop dręczy widzów tymi badziewnymi para syfami ,zarówno za dnia jak i na wieczór i całe weekendy ,non stop puszczają te syfy i jeszcze na tv6 też non stop tam również nadają ,więc ja omijam te 2 kanały bo tam nic nie ma dla ambitnego widza.
Awatar użytkownika
Matt Dejmon

Matt Dejmon Pią Mar 27, 2020 12:34 pm

"Piotr" napisał(a): Tych badziewnych psiarskich para syfów nie sposób oglądać a tv4 non stop dręczy widzów tymi badziewnymi para syfami ,zarówno za dnia jak i na wieczór i całe weekendy ,non stop puszczają te syfy i jeszcze na tv6 też non stop tam również nadają ,więc ja omijam te 2 kanały bo tam nic nie ma dla ambitnego widza.

Kolego, to kanał sprofilowany przez fachowców dla suwerena.
Awatar użytkownika
Dawny schluchacz rmf

Dawny schluchacz rmf Pią Mar 27, 2020 1:39 pm

A może by tak stworzyć jedno miejsce dla zakażonych? Wszystko by wróciło do normy. Już teraz są ogromne straty . Jak tak dalej pójdzie wszyscy będą zakażeni . Skończy się świat. Ludzie zdrowi będą zabijać zakażonych aby tylko przetrwać. Wszyscy będą szukać schronienia oraz pożywienia i ratować się przed zakażeniem. Wiem że to nie serial - Mam na myśli The walking dead - ale teraz jest najlepszy moment. Liczby zakażonych będą rosły bo ludzie chorzy nie stosują się do kwarantanny . Trudno później będzie oddzielić zdrowych od zakażonych
Awatar użytkownika
Matt Dejmon

Matt Dejmon Pią Mar 27, 2020 2:22 pm

"Dawny schluchacz rmf " napisał(a): A może by tak stworzyć jedno miejsce dla zakażonych? Wszystko by wróciło do normy. Już teraz są ogromne straty . Jak tak dalej pójdzie wszyscy będą zakażeni . Skończy się świat. Ludzie zdrowi będą zabijać zakażonych aby tylko przetrwać. Wszyscy będą szukać schronienia oraz pożywienia i ratować się przed zakażeniem. Wiem że to nie serial - Mam na myśli The walking dead - ale teraz jest najlepszy moment. Liczby zakażonych będą rosły bo ludzie chorzy nie stosują się do kwarantanny . Trudno później będzie oddzielić zdrowych od zakażonych

Popieram, w ramach terapii będą oglądać "Czwórkę"
Awatar użytkownika
Kiszczak

Re: „Policjantki i policjanci 12”, „Święty” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 8” do pierwszej połowy kwietnia w Czwórce

Kiszczak Sob Mar 28, 2020 5:35 am

Ja lubię świętego. Robert Moore jest nieśmiertelny
Awatar użytkownika
Czytelnik

Re: „Policjantki i policjanci 12”, „Święty” i „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 8” do pierwszej połowy kwietnia w Czwórce

Czytelnik Sob Mar 28, 2020 6:46 pm

Pierwszy pozytywny skutek koronawirusa.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Sob Maj 02, 2020 1:14 pm

Wielka szkoda ale ciekawe kiedy wrócą na plan
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości