WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wit

„Policjantki i policjanci” hitem TV4. Serial pokonał TVP2 w grupie komercyjnej

wit Czw Gru 11, 2014 12:57 am

Wstyd dla TVP2,że konkursuje już ze słabszymi stacjami xD
Awatar użytkownika
wit

Re: „Policjantki i policjanci” hitem TV4. Serial pokonał TVP2 w grupie komercyjnej

wit Czw Gru 11, 2014 12:58 am

* konkursuje miało być :P
Awatar użytkownika
wit

Re: „Policjantki i policjanci” hitem TV4. Serial pokonał TVP2 w grupie komercyjnej

wit Czw Gru 11, 2014 12:58 am

wtf!! ** KONKURUJE!
głupi słownik wie lepiej co chcę napisać >.<
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Czw Gru 11, 2014 9:56 am

TO chyba najciekawszy paradokument obecnie w telewizji.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Gru 11, 2014 10:30 am

Jaki najciekawszy? kolejna bajka dla dzieci nie mająca nic wspólnego w rzeczywistością. Ale społeczeństwo całkowicie ogłupiane przez gówna typu dlaczego ja, ukryte prawdy wszystko łyknie. Program dla ludzi mądrych inaczej i nie myślących.
Awatar użytkownika
Tuptuś

Tuptuś Czw Gru 11, 2014 11:53 pm

Mój ulubiony...
Awatar użytkownika
iwonka

iwonka Wto Gru 16, 2014 3:25 pm

Zakochalam sie w aspirancie mokolaj bialach plisss kto mi pomoze go znalesc??
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Śro Maj 13, 2015 8:09 pm

dobry serial tylko w poniedziałek leciał nowy odcinek a wczoraj i dziś cofneli się do powtórek- to bardzo denerwuje ! bo nie chcę się serialu uczyć na pamięć
Awatar użytkownika
anu- anu

anu- anu Pon Sie 17, 2015 5:23 pm

swietny serial samo zycie brawo czekam z utesknieniem na dalsze odcinki
Awatar użytkownika
Albreht

Albreht Pon Lis 30, 2015 1:52 am

to jest pokazane jak to sa regulaminowymi terrorystami policjanci, niedlugo na kazdym kroku polucja bedzie robila za przyzwoitke, nie cierpie tego wielkiego brzydala
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości