WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Politycy Zjednoczonej Prawicy pokazywani w TVP pięć razy dłużej niż ci z Koalicji Obywatelskiej

YKK Wto Lip 13, 2021 6:29 am

Perukarz ruski lubi to!
Awatar użytkownika
Ja_2021

Re: Politycy Zjednoczonej Prawicy pokazywani w TVP pięć razy dłużej niż ci z Koalicji Obywatelskiej

Ja_2021 Wto Lip 13, 2021 6:49 am

Za czasów PO takich rozbieżności nie było. Wystarczy poszukać i można znaleźć porównania.
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Politycy Zjednoczonej Prawicy pokazywani w TVP pięć razy dłużej niż ci z Koalicji Obywatelskiej

Pawel Wto Lip 13, 2021 6:59 am

Za czasów koalicji PO-PSL większość mediów w tym i TVP była posłuszna w/w partiom politycznym.
Awatar użytkownika
.

. Wto Lip 13, 2021 8:54 am

kto by nie był u władzy, zawsze opozycja krytykuje rządzących.
Awatar użytkownika
mara

mara Wto Lip 13, 2021 9:17 am

"." napisał(a): kto by nie był u władzy, zawsze opozycja krytykuje rządzących.
a
A media publiczne zawsze schlebiały władzy, odkąd na na wniosek PO tak zmieniono ustawę, by skład KRRiT odzwierciedlał układ parlamentarny,
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Lip 13, 2021 9:32 am

Nie ma co porównywać TVP z czasami przed 2015. Te porównania są jak szukanie prawdy po środku a ona jest tam gdzie jest. Teraz TVP nawet nie zbliża się do czegoś co możnaby nazwać telewizją publiczną. W ogóle telewizją rządzącą się jakimiś zasadami. To partyjna tępa propaganda najniższych lotów. Aż dziw, że ktoś się na to nabiera (tłumaczyć to trzeba przede wszystkim zasięgami, dopłatami i niestety nienajwyższym poziomem wykształcenia i kultury odbiorców)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Lip 13, 2021 9:44 am

JARKU PEWNIE TWOJA MAMUSIA MUSIALA TOBIE OBCIĄGACZ PALE, DO DZIS JESTES TAKI SAMOTNYCH, GLUPIENIE JUZ NIE WIE COS MASZ ZE SOBA ROBI , DLACZEGO CHCE ZNICZY COS TOBIE SZKODZI NA PRZESZKODZIE. PRAWDA TO BOLI.
Awatar użytkownika
Były wieloletni współpracownik TVP

Były wieloletni współpracownik TVP Wto Lip 13, 2021 10:41 am

Doprawdy zaskakujące...
Awatar użytkownika
Jabberwocky

Jabberwocky Wto Lip 13, 2021 12:28 pm

Znowu partyjni dyżurni funkcjonariusze komentują te sprawę. I wykonują polecenia prezesa Kur...
Oczywiście według starej, zgranej zasady: a za PO było jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
hfgh

hfgh Wto Lip 13, 2021 12:41 pm

pis to komuniści
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Lip 13, 2021 12:42 pm

https://businessinsider.com.pl/piec-naj ... 21/vzywj93

Polskie banki w dół na giełdzie, bo są problemy z Sądem Najwyższym
Awatar użytkownika
Ewa.sz

Ewa.sz Wto Lip 13, 2021 1:15 pm

A co ma do zaoferowania KO oprócz tego, żebyśmy zostali niemieckim landem?
Awatar użytkownika
caramba

caramba Wto Lip 13, 2021 1:57 pm

Rząd rządzi więc jeździ po Polsce, spotyka się z wyborcami, otwiera nowe drogi, połączenia kolejowe, organizuje szczepienia,
Nowy Ład itp. Prezydent tez działa, jeździ po kraju, spotyka się z suwerenem. A opozycja? ebie PiS...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lip 13, 2021 4:06 pm

Ja tam wolę Platformę.
Słucham PiS-u, to jestem wściekły, zero kultury.
Awatar użytkownika
Filip

Filip Śro Lip 14, 2021 10:49 pm

Przeciesz oczywiste jest ze premier i prezes partii rządzącej są częściej w telewizji i innych mediach niż opozycja. To wynika z faktu że dezycję czy zapowiedź premiera może z dnia na dzień zmienić naszą sytuacje w kraju. Politycy opozycji mogą mówić co chcą nie podejmują żadnych ważnych decyzji która maja na nasze życie większy wpływ. Zatem bardzo dobrze że są pokazywani częściej mogę się za to
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 62 gości