[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Polityka” przed „Newsweekiem”, „Do Rzeczy” z największym wzrostem, „Wprost” mocno w dół

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Felix

Re: „Polityka” przed „Newsweekiem”, „Do Rzeczy” z największym wzrostem, „Wprost” mocno w dół

Felix Pon Mar 21, 2016 3:14 pm

Kiedyś czytałem każdy numer Wprost od "deski do deski". Trudno uwierzyć, że z fajnego tygodnika w kilka lat można zrobić taki brukowiec.
Awatar użytkownika
PYTANIE

Re: „Polityka” przed „Newsweekiem”, „Do Rzeczy” z największym wzrostem, „Wprost” mocno w dół

PYTANIE Pon Mar 21, 2016 3:36 pm

Redaktor Lisicki w swoim pisolubstwie zatraca granice. Ciekawe dlaczego? Kiedyś był w tej miłości bardziej umiarkowany...
Awatar użytkownika
Bolek

Bolek Pon Mar 21, 2016 4:53 pm

Wyprane mozgi i staruchy kodowe dalej napelniaja kieszen Lisa. Brawo matoly.
Awatar użytkownika
Pan Danuś

Pan Danuś Pon Mar 21, 2016 7:50 pm

"Pani Danusia" napisał(a): U mnie w kiosku już Newsweeka nie ma (poniedziałek). Natomiast Do Rzeczy, czy W Sieci leży cały tydzień i nikt tego badziewia nie chce kupować.

Pani Danusiu, ale miasteczko Wilanów naprawdę nie jest reprezentatywne :)
Awatar użytkownika
@Bolek

@Bolek Pon Mar 21, 2016 8:33 pm

"Bolek" napisał(a): Wyprane mozgi i staruchy kodowe dalej napelniaja kieszen Lisa. Brawo matoly.

Bolu, na Nowowiejskiej upuszczają jadu, a dolewają oliwy - do czaszki!
Awatar użytkownika
gsg9

gsg9 Śro Mar 23, 2016 10:44 am

"sensil" napisał(a): nie wiem jak mozna czytac ten chłam w sieci do rzeczy. nie mam nic przeciwko prawicy ale te gazety to propaganda fałsz i agresja

A Lisweek i polityka to wzory . i bezstronności? Nie rozśmieszaj. 8 lat były tygodnikami prorządowoymi i brały kasę z reklam, teraz muszą się obejść bez dotacji.
Awatar użytkownika
mikas

mikas Śro Mar 23, 2016 7:46 pm

A ten szmatławiec wściekłego liska..........................leci na pyski , i będzie to coraz większe tempo !
Brawo Polacy , dość tego gooooooowna ! i jego nadredaktorka !!
Awatar użytkownika
mm

mm Czw Mar 24, 2016 2:46 pm

Zacząłem kupowac Gazetę Polską i jestem szczerzez zadowolony. To naprawdę świetna gazeta. Sąsiad pozycza mi czasem WSieci i też musze pochwalić ten tygodnik
Awatar użytkownika
doboju

doboju Czw Mar 24, 2016 6:33 pm

bijcie pisiorów, wspaniali dziennikarze!
Awatar użytkownika
Prawaki to debile

Prawaki to debile Pią Cze 03, 2016 10:56 am

"mm" napisał(a): Zacząłem kupowac Gazetę Polską i jestem szczerzez zadowolony. To naprawdę świetna gazeta. Sąsiad pozycza mi czasem WSieci i też musze pochwalić ten tygodnik

Kiedy ruskie przyjda, bedziecie mieli czym tylek podcierac, idioci.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości