WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Johnny

Polityka przejmuje wydawanie „Świata Nauki”, Prószyński skupi się na książkach

Johnny Nie Kwi 11, 2021 10:37 pm

Zdarzało się, że kupowałem "Wiedzę i Życie", "Świat Nauki" czy "Świat Wiedzy". Musiał zaciekawić główny temat z okładki czy któryś z pozostałych, wtedy kupowałem i czytałem. Ostatnio przerzuciłem się na "Sieci" i "Gazetą Polską".
Awatar użytkownika
Julcia

Re: Polityka przejmuje wydawanie „Świata Nauki”, Prószyński skupi się na książkach

Julcia Pon Kwi 12, 2021 12:27 am

13,99zł za miesięcznik?
Awatar użytkownika
Julcia

Re: Polityka przejmuje wydawanie „Świata Nauki”, Prószyński skupi się na książkach

Julcia Pon Kwi 12, 2021 12:28 am

"Johnny" napisał(a): Zdarzało się, że kupowałem "Wiedzę i Życie", "Świat Nauki" czy "Świat Wiedzy". Musiał zaciekawić główny temat z okładki czy któryś z pozostałych, wtedy kupowałem i czytałem. Ostatnio przerzuciłem się na "Sieci" i "Gazetą Polską".

Bardzo dobrze!
Awatar użytkownika
Romuś

Romuś Pon Kwi 12, 2021 7:22 am

"Julcia" napisał(a): 13,99zł za miesięcznik?

Za dużo czy za mało?
Bo za 13,99 to nie kupisz nawet jednej paczki papierosów. Tylko najwyżej 0,2L wódki.
Awatar użytkownika
Julcia

Julcia Pon Kwi 12, 2021 1:02 pm

"Romuś" napisał(a):
"Julcia" napisał(a): 13,99zł za miesięcznik?

Za dużo czy za mało?
Bo za 13,99 to nie kupisz nawet jednej paczki papierosów. Tylko najwyżej 0,2L wódki.

Zgadnij sobie!
Awatar użytkownika
Samarytan

Samarytan Wto Kwi 13, 2021 1:06 pm

"Johnny" napisał(a): Zdarzało się, że kupowałem "Wiedzę i Życie", "Świat Nauki" czy "Świat Wiedzy". Musiał zaciekawić główny temat z okładki czy któryś z pozostałych, wtedy kupowałem i czytałem. Ostatnio przerzuciłem się na "Sieci" i "Gazetą Polską".
No to współczuję...
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Śro Kwi 14, 2021 12:07 am

Cóż, widać pozbywają się nierentownych tytułów a Polityka umie w czasopisma i życzę im wszystkiego co najlepsze.

Pozostaje jeszcze "Nowa Fantastyka"
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości