[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polo TV i Eska TV liderami oglądalności wśród stacji muzycznych w I kwartale, 4Fun Kids na podium

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kiszczak

Polo TV i Eska TV liderami oglądalności wśród stacji muzycznych w I kwartale, 4Fun Kids na podium

Kiszczak Wto Maj 04, 2021 4:33 am

Polo tv brawo to ja tak zawyżam oglądalność bo mam włączony cały dzień
Awatar użytkownika
buhaha

Re: Polo TV i Eska TV liderami oglądalności wśród stacji muzycznych w I kwartale, 4Fun Kids na podium

buhaha Wto Maj 04, 2021 2:20 pm

A tutaj zabawa na całego - na próbie 6 osób wyciągają wnioski i publikuja badania. I my mamy podobno jakąś branżę reklaową : )))
Awatar użytkownika
Wilkołak

Re: Polo TV i Eska TV liderami oglądalności wśród stacji muzycznych w I kwartale, 4Fun Kids na podium

Wilkołak Czw Maj 06, 2021 9:41 am

Ja oglądam przede wszystkim Stars TV i Kino Polska Muzyka- tam grają porządną muzykę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości