WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bolec

Polo TV i Eska TV liderami. Tylko 0,02 proc. udziału MTV Music Polska

bolec Śro Gru 20, 2017 2:47 am

Z tym disco to jest różnie. Raz spada popularność, raz wsrasta, wszystkie kanały disco względem roku poprzedniego nagle spadły
Awatar użytkownika
Kamil

Re: Polo TV i Eska TV liderami. Tylko 0,02 proc. udziału MTV Music Polska

Kamil Śro Gru 20, 2017 11:23 am

Nic dziwnego że MTV Music Polska notuje taką słabą oglądalność....oddajcie nam VIVĘ!
Awatar użytkownika
IN&OUT

IN&OUT Śro Gru 20, 2017 12:23 pm

VH1 świetnie rośnie w góre, bo ma europejską wersję i dobrze dobrane tematyczne sekcje,gdzie puszczaja lepiej wyselekcjonowane i starsze klipy.

MTV Music ma ciagle te same banalne utwory puszczane z puszki na okragło przerywane zbyt dużą ilościa reklam.
Po co ogladac zakodowany mtv music jak mtv germany od 23.grudnia bedzie odkodowane.

I ma 13 h muzyki dziennie w dobrze wybranych przez music programmerow sekcjach.Są też interaktywne programy jak most wanted.Polski viacom nic nie potrafi zrobić dobrze.
Awatar użytkownika
Behemoth

Behemoth Śro Gru 20, 2017 12:24 pm

Osobiście uważam ze 4Fun.TV jest najlepszym kanałem muzycznym , ale uważam tez ze kanały muzyczne powinny być w podstawowych pakietach żeby każdy je miał , bo jak inaczej podwyzyc oglądalność , mogliby tez zmniejszyć ilość reklam bo jakoś w innych krajach niema wogule reklam w kanałach muzycznych to czego my mamy być gorsi ? Ja niewiem czy oni nie wiedza ze to by była bardzo dobra zmiana ? Ja rozumiem ze musza zarobić , dobrze ale niech tez pomyślą o widzach niech posłuchają co by chcieli widzieć , coś czego w necie niema przykładowo
Awatar użytkownika
Behemoth

Behemoth Śro Gru 20, 2017 2:42 pm

Osobiście uważam ze 4Fun.TV jest najlepszym kanałem muzycznym , ale uważam tez ze kanały muzyczne powinny być w podstawowych pakietach żeby każdy je miał , bo jak inaczej podwyzyc oglądalność , mogliby tez zmniejszyć ilość reklam bo jakoś w innych krajach niema wogule reklam w kanałach muzycznych to czego my mamy być gorsi ? Ja niewiem czy oni nie wiedza ze to by była bardzo dobra zmiana ? Ja rozumiem ze musza zarobić , dobrze ale niech tez pomyślą o widzach niech posłuchają co by chcieli widzieć , coś czego w necie niema przykładowo
Awatar użytkownika
Polak

Polak Śro Gru 20, 2017 2:43 pm

Jakim cudem mają dokładność 0,01 punktu procentowego, jeśli badanych jest 2 tys. gospodarstw domowych. W sondażu na ulicy zazwyczaj próba jest 1000 osób, a błąd 2-3 punkty proc., a więc 200-300 razy większy.
Awatar użytkownika
Waidmanns

Waidmanns Śro Gru 20, 2017 4:08 pm

Z okazji zblizajacego sie Nowego Roku chcialbym zyczyc zespolowi RAMMSTEIN wszystkiego najlepszego,zeby jak najszybciej nagrali nowa plyte i wyruszyli w trase koncertowa.Ja Nowy Rok bede wital w jednym z klubow w Oslo.Jestem pewny,ze to bedzie piekna,niezapomniana noc.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 16 gości