WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Waidmanns

Polo TV i Eska TV najchętniej oglądanymi kanałami muzycznymi. VIVA Polska straciła najwięcej

Waidmanns Śro Paź 25, 2017 3:34 pm

Jakis czas temu przezylem chwile grozy,gdy w jednym z niemieckich artykulow przeczytalem o rozpadzie zespolu RAMMSTEIN.To byl dla mnie ogromny,niewyobrazalny szok.Siedzialem przed kompem jak skamienialy,kompletnie zszokowany,ze wzrokiem utkwionym w ten okropny artykul,nie mogac zwyczajnie w to wszystko uwierzyc.No bo jak to?Koniec RAMMSTEINA?Tak po prostu?Nie,to niemozliwe! Bardzo sie wystraszylem.Bardzo! Zrobilo mi sie slabo,bylem bliski utraty przytomnosci.Gdyby nie to,ze kurczowo trzymalem sie biurka,bez watpienia upadlbym na podloge.Na szczescie te informacje okazaly sie nieprawdziwe.Zespol ma sie dobrze i wcale nie zamierza konczyc kariery.Co za ulga! Od razu poczulem sie lepiej.RAMMSTEIN jest moim zyciem,swiatlem w mroku,nie wiem co bym zrobil,gdyby ten zespol sie rozpadl.Nawet nie chce o tym myslec,bo ta mysl mnie przeraza.
Awatar użytkownika
Nick

Re: Polo TV i Eska TV najchętniej oglądanymi kanałami muzycznymi. VIVA Polska straciła najwięcej

Nick Czw Paź 26, 2017 5:19 pm

VH1 na samym końcu. Pewnie dlatego,bo jest tam wiecej reklam niz teledysków na godzine.
To koniec juz vh1 polska. Viacom rozszerzył licencje vh1 europe o nadawanie na terenie Polski więc to kwestia czasu kiedy vh1 europe zastapi vh1 polska, a miejsce po vh1 polska zajmie pewnie spike. Szkoda, mogłoby powstac mtv classic.
W końcu bedzie vh1 i vh1 classic bez reklam.Szkoda,że nie u wszystkich operatorów.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości