WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
abigail

Polo TV na czele kanałów muzycznych, Muzo.tv ostatnie

abigail Wto Paź 07, 2014 9:35 am

Muzo Tv ostatnie, bo uwzględniono dane z zaledwie 4 dni. Co za pomysł na tytuł. W sierpniu czy kwietniu też byli ostatni.
Awatar użytkownika
przegloadarka

Re: Polo TV na czele kanałów muzycznych, Muzo.tv ostatnie

przegloadarka Wto Paź 07, 2014 11:03 am

Muzp TV ostatnie, bo ten kanał to kompletne nieporozumienie. Muzyka fatalna bez ładu i składu, a prezenterzy wybitnie bez talentu i osobowości. Inne stacje muzyczne mogą spać spokojnie.
Awatar użytkownika
oh reality

oh reality Wto Paź 07, 2014 11:17 am

Muzo tv to porażka, ale bynajmniej nie zaskoczenie: tak oto rynek brutalnie zweryfikował kolesiostwo z dawnej eski Rock. w radiu można było robić sekciarski szum i udawać, ze ma sie dobre wyniki, ale rynek tv jest mierzony bez ściemy telemetrycznie i... klops!!!
Awatar użytkownika
Zdzichu

Zdzichu Wto Paź 07, 2014 11:38 am

Smutne, że ogłupia się jeszcze bardziej ten naród takim goownem jak disco polo. To nie jest muzyka, to jest parodia muzyki.
Awatar użytkownika
ogladacz-podladacz-obserwator-weryfikator

ogladacz-podladacz-obserwator-weryfikator Wto Paź 07, 2014 3:37 pm

Porównywanie oglądalności Polo.tv z Muzo.tv to jak porównywanie 5-latka z niemowlakiem. Arcybadactwo :)
Awatar użytkownika
mediaa

mediaa Wto Paź 07, 2014 8:23 pm

Ja rozumiem, że można nie lubić Polsatu, ale pisanie, że Muzo jest na ostatnim miejscu we wrześniu, podkreślanie tego, mimo że stacja dopiero wystartowała, to już prawdziwa błazenada. Wirtualnemedia stały się serwisem amatorów, dla amatorów i plujących jadem nieudaczników, którzy mogą się wyżyć na tutejszym forum. Szkoda, bywało znacznie lepiej.
Awatar użytkownika
Kama

Kama Wto Paź 07, 2014 10:23 pm

Co za durny artykul, jak mozna porownywac muzo, ktore nadaje kilka dni do reszty? I nie wiem, komu zalezy, zeby bzdury wygadywac, ze to slaby kanal. Ja mam odpalony caly czas jak jestem w domu i wreszcie jest dobra muzyka. Jeszcze wiekszy idiotyzm to komentowanie prezenterow. Wreszcie ludzie bez wady wymowy, ktorzy potrafia sklecic zdanie po polsku. Ale czego mozna wymagac od fanow disco srisko, ktorzy pewnie krytykuja, jak sie nie drze mordy i nie przekrzykuje w stylu trudnych spraw, to mozg wybucha. Muzo, oby tak dalej!
Awatar użytkownika
janusz

janusz Wto Paź 07, 2014 11:28 pm

Całe to badanie jest g... warte, bo jak można zestawiać stacje które są w TV naziemnej z satelitarnymi, przecież zasięg techniczny tych niby wiodących jest największy to wręcz oczywiste że będą pierwsze
Awatar użytkownika
ciekawy

ciekawy Śro Paź 08, 2014 10:47 am

Aż obejrzałem wczoraj z ciekawości to cudaczne Muzo TV, bo generalnie lubię kanały tematyczne Polsatu, trzymają poziom i tyle. Powiem tyle - totalny badziew, zero profesjonalizmu, poziom telewizji kablowej sprzed dwudziestu lat...
Awatar użytkownika
Alexis

Alexis Śro Paź 08, 2014 9:15 pm

Może i zero profesjonalizmu (jeszcze okrzepną), ale przynajmniej jest muzyka w przeciwieństwie do muzykopodobnego Polo TV.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości