WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Debil Zbigniew amber Bąk

Polo TV najpopularniejszym kanałem muzycznym, Viva Polska wypadła poza podium

Debil Zbigniew amber Bąk Pią Kwi 12, 2013 7:31 am

Polo TV oglądają zapewne lemingi i stąd ta popularność
Awatar użytkownika
marecki

Re: Polo TV najpopularniejszym kanałem muzycznym, Viva Polska wypadła poza podium

marecki Pią Kwi 12, 2013 8:56 am

mozna bylo sie tego spodziwac po amerykanskim shicie jaki prezentuje Viva.Kiedys to byl super kanal i rzeczywiscie muzyczny.
Awatar użytkownika
zona

Re: Polo TV najpopularniejszym kanałem muzycznym, Viva Polska wypadła poza podium

zona Pią Kwi 12, 2013 9:40 am

Brawo Małgosia, Staszek i ekipa :))))
Awatar użytkownika
andrzej

andrzej Pią Kwi 12, 2013 2:01 pm

Gratulacje dla osób odpowiedzialnych za zmiany w VIVA Polska! Wszyscy powinniście wylecieć na zbity pysk.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pią Kwi 12, 2013 2:09 pm

Wczoraj w TVN CNBC redaktor Kunica pokazal ze nie wie co to disco polo i pomylil z Depesche Mode.Brawo Polo TV i 4.fun TV.
Awatar użytkownika
art

art Sob Kwi 13, 2013 6:17 pm

Polo TV rośnie, TVN spada. Lemingi się nie rozdwoją :-)
Awatar użytkownika
marek56

marek56 Pon Kwi 15, 2013 8:17 am

Viva Polska strasznie podupadła. I te trójkąciki na ekranie. Od razu mi się kojarzą z naszytymi na ubraniach więżniów w Oświęcimiu w czasie wojny.
Awatar użytkownika
GOŚĆ

GOŚĆ Pią Kwi 19, 2013 7:11 pm

VIVA JEST TERAZ FAJNIEJSZA
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 20, 2013 9:33 pm

Osobiscie kiedys lepsza byla viva jak i kanal itv teraz wszystko w tych obu przypadkach jakby z puszki bylo robione nic na luzie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości