[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Połowa Polaków w czasie pandemii koronawirusa pracuje bez zmian. 8 proc. straciło już pracę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
walter

Połowa Polaków w czasie pandemii koronawirusa pracuje bez zmian. 8 proc. straciło już pracę

walter Pią Mar 27, 2020 5:52 am

Większość pracodawców czeka na koniec marca, aby wręczyć wypowiedzenia. Przyszły tydzień będzie koszmarem i to nie będzie koniec. I żadna tarcza ich nie ochroni. W sumie to ta tarcza jest wydmuszką.
Awatar użytkownika
CW

Re: Połowa Polaków w czasie pandemii koronawirusa pracuje bez zmian. 8 proc. straciło już pracę

CW Sob Mar 28, 2020 12:38 pm

Według badania nikt w Polsce, kraju dobrobytu, nie stracił pracy?! Czyli jest świetnie... tylko, że to wierutna bzdura. Po co więc takie badania? By przykryć fakt, który jest jaskrawo oczywisty.
Awatar użytkownika
Kark

Re: Połowa Polaków w czasie pandemii koronawirusa pracuje bez zmian. 8 proc. straciło już pracę

Kark Sob Mar 28, 2020 1:13 pm

Ludzie tracą pracę, ale się nie zarejestrują jako bezrobotni, bo urzędy zamknięte. Więc będzie można ogłosić w kwietniu, że statystyki nie są takie złe, Polacy utrzymali pracę. Oprócz tego ci, co umierają na kwarantannach w domach albo przewracają się na ulicach, to z powodu powikłań po nadciśnieniu, a nie wiadomo-czego.

Zielona wyspa ;)
Awatar użytkownika
dawid31

dawid31 Nie Mar 29, 2020 9:55 pm

nasz pracodawca zwolnił mnie na zawsze z umowy zlecenie 12 marca 2020 roku jedyny powód to koronowirus. zostaliśmy bez środków do życia i będziemy bezdomni (w marcu mam tylko 4 dni przepracowane - racibórz
Awatar użytkownika
dawid31

dawid31 Nie Mar 29, 2020 9:58 pm

nasz pracodawca zwolnił mnie na zawsze z umowy zlecenie 12 marca 2020 roku jedyny powód to koronowirus. zostaliśmy bez środków do życia i będziemy bezdomni (w marcu mam tylko 4 dni przepracowane - racibórz. Szukałem pracy ale jej nie znalałem......................... a pracowałam tam dwa lata najpierw rok na czarno (by mieć za co żyć) potem rok na umowe zleceni co ja urwał bez gadania 12 marca mi jako pierwszemu
racibórz - dawid
Awatar użytkownika
Adaar

Adaar Wto Mar 31, 2020 2:25 am

"walter" napisał(a): Większość pracodawców czeka na koniec marca, aby wręczyć wypowiedzenia. Przyszły tydzień będzie koszmarem i to nie będzie koniec. I żadna tarcza ich nie ochroni. W sumie to ta tarcza jest wydmuszką.

Przede wszystkim ta tarcza to kolejne ogromne zadłużenie, które oczywiście Polacy będą musieli spłacać
Awatar użytkownika
Łysy

Łysy Wto Mar 31, 2020 4:32 pm

"dawid31" napisał(a): nasz pracodawca zwolnił mnie na zawsze z umowy zlecenie 12 marca 2020 roku jedyny powód to koronowirus. zostaliśmy bez środków do życia i będziemy bezdomni (w marcu mam tylko 4 dni przepracowane - racibórz. Szukałem pracy ale jej nie znalałem......................... a pracowałam tam dwa lata najpierw rok na czarno (by mieć za co żyć) potem rok na umowe zleceni co ja urwał bez gadania 12 marca mi jako pierwszemu
racibórz - dawid

Dasz radę. Ale już nigdy więcej nie pracuj na czarno, bo pokazujesz pracodawcy, że zgadzasz się na to, by wywalił Cię z dnia na dzień. On nie będzie Cię szanował, jeśli nie potrafisz wywalczyć dla siebie choćby śmieciówki. Zapamiętaj.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość