[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play i TV4 od października w jakości HD

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kacper

Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play i TV4 od października w jakości HD

Kacper Sob Wrz 26, 2015 7:44 am

Kogo obchodzi jakiś głupi Polszmat? Są inne, lepsze kanały.
Awatar użytkownika
XYZ

Re: Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play i TV4 od października w jakości HD

XYZ Sob Wrz 26, 2015 9:55 am

A Polsat 2 to nie miało zmienić ramówki ?
Awatar użytkownika
xxx

xxx Sob Wrz 26, 2015 8:55 pm

Nie ma sensu się produkować na temat Polsatu 2, bo to jest tak, jak walenie grochem o ścianę. Kiedyś pisałem maila do Pana Banacha, by w końcu coś zrobił z tym kanałem, ale nawet nie raczył odpisać. To tym bardziej przekonało mnie, że sens istnienia tego kanału jest żaden. Nie wiem, czy głos widza w ogóle w tym Polsacie cokolwiek znaczy, ale jak tak się traktuje ludzi, którzy otrzymują pensje z mojego abonamentu na Cyfrowy Polsat, to szlag mnie trafia. Powiem wprost - banda debili od czternastu lat nie potrafi z tym kanałem zrobić porządku. Śmietnik powtórkowy, gnioty gniotów, w weekendy pięć godzin z rzędu paradokumentów, a do tego pomieszane odcinki Kiepskich wieczorem. Co jeszcze? Skoro jakiś idiota wolał ,,13 posterunek" zamienić na ,,Pamiętniki z wakacji", to sorry, ale dla mnie to już jest kompletne dno. Czy Solorz z łaski swojej zainteresuje się tym kanałem w końcu, bo jak nie, to ja i moi ludzie zabierzemy się sami za to i będziemy po KRRiTV, UOKiK i wszędzie gdzie się da, pisać wnioski o odebranie koncesji na nadawanie programu Polsat 2, bo tak dłużej być nie może.
Awatar użytkownika
toni

toni Wto Wrz 29, 2015 2:03 pm

"Kacper" napisał(a): Kogo obchodzi jakiś głupi Polszmat? Są inne, lepsze kanały.
,dla ciebie to tylko tv trwam...
Awatar użytkownika
Marian

Marian Wto Wrz 29, 2015 10:02 pm

Dobrze wiedzieć. Jednak nie tylko na ten net lte wydają kasę, ale też na tv. No ale po wcześniejszych zapowiedziach wymiany dekoderów to chyba oczywista oczywistość i cp musiał to zrobić.
Awatar użytkownika
Qwark

Qwark Wto Wrz 29, 2015 10:57 pm

1 października to będzie ważna data w słonecznej platformie. Polsat doda wówczas kilkanaście kanałów w wersji HD, co znacząco zwiększy jego portfolio kanałów w wyższej jakości. Jeżeli uda mu się jeszcze z Eleven to ich propozycja sportowa będzie nie do przebicia.
Awatar użytkownika
Placyd

Placyd Pon Paź 05, 2015 5:54 pm

CP wymienia swoim abonentom dekodery na te, z opcją HD, sprzedaje już dekodery HD, także pojawienie się odpowiedników HD na liście jest czymś naturalnym i pożądanym. Abonentom pozostaje się cieszyć, że ich platforma tv nie stoi w miejscu a wszelkie zmiany na lepsze nie wpływają na cenę abonamentu.
Awatar użytkownika
Emilian

Emilian Wto Paź 06, 2015 10:19 pm

Polsatu 2 akurat nie oglądam, a przynajmniej ostatnio nie pamiętam, kiedy to oglądałem, no ale wiadomo, że nie po to ma się CP. Znacznie mnie tam bardziej interesuje Polsat Sport czy PSExtra. A dla dzieciaków choćby i Viasaty, których nie ma w innych platformach.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości