[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat, Agora, TV Puls, ZPR Media, Discovery i Wirtualna Polska powalczą o MUX-8

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zen

Polsat, Agora, TV Puls, ZPR Media, Discovery i Wirtualna Polska powalczą o MUX-8

Zen Nie Wrz 20, 2015 11:35 pm

To ja poprosze Discovery zeby nie musieli odsprzedawac wedlug debilnego prawa sportowych praw telewizyjnych tvp i zeby dalej w caloscizostaly w eurosporcie
Awatar użytkownika
Henio

Re: Polsat, Agora, TV Puls, ZPR Media, Discovery i Wirtualna Polska powalczą o MUX-8

Henio Pon Wrz 21, 2015 1:16 am

Dość już tego monopolu liberalno-lewicowego. Czas na TV REPUBLIKA i inne media prawicowe.
Awatar użytkownika
Rozsądny

Re: Polsat, Agora, TV Puls, ZPR Media, Discovery i Wirtualna Polska powalczą o MUX-8

Rozsądny Pon Wrz 21, 2015 4:24 am

A tak Republika ciężko wojowała, tak ciężko naciskała na UKE i zorganizowała akcję wysyłania listów na konsultację.
11 TYSIĘCY wniosków wysłano. I co? I d*** - NAWET NIE ZŁOŻYLI WNIOSKU!
Co za kpina.

Niczym start Polsatu i TVN (POT) w konkursie na operatora tak tylko aby złożyć odwołanie i zablokować start MUX-8 jak najdłużej aby ograniczyć konkurencję.

Jedynie Time (i Emitel) startowały serio. TVP to chyba jedynie aby mieć punkt w sprawozdzaniu sejmowym że d* ruszyło.
Wystarczy popatrzeać na kwoty:
POT - 300 tys.
TVP - nieco ponad 654 tys.
TIME - 30 mln
Emitel - 45 mln
Awatar użytkownika
Ex

Ex Pon Wrz 21, 2015 5:58 am

Jestem zawiedziony faktem że TV Republika nakręciła temat, zrobiła z siebie kozła ofiarnego a na sam koniec się wypieła :( mam nadzieję że Polcast wystartował z kanałem Tele 5 ponieważ życzę im sukcesu! Ciekawie zapowiada się też rywalizacja na kanał informacyjny bo teraz mam problem czy wybrałbym PIKE czy sprawdzoną SuperStację :) oczywiście mam też nadzieję że DMAX od Discovery zawita w końcu do Polski !! :)
Awatar użytkownika
Kurdupel

Kurdupel Pon Wrz 21, 2015 8:57 am

Wkurwia mnie to, że te konkursy są tak ułożone, że praktycznie na DVB-T nie mogą nadawać kanały już istniejące. Wymyślają jakieś profile - "Jeden ma mieć profil filmowo-rozrywkowy (z informacjami i publicystyką)" - zna ktoś taki, który nadaje filmy, rozrywkę, informacje i publicystykę?
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Wrz 21, 2015 10:29 am

Ja poproszę kanał sportowy z piłką nożną i muzyczny z rockiem
Awatar użytkownika
note2.0elo

note2.0elo Pon Wrz 21, 2015 10:48 am

Zważywszy na to, jak zatrważająco niski jest polski budżet reklamowy, to większość tych kanałów nie będzie nawet rentowna. :) Skorzystają na tym jedynie wielcy nadawcy, którzy uszczkną sobie kolejny kęs reklamowego tortu telewizyjnego. Reszta niedostanie nawet okruszek, nie wspominając już o zlizaniu polewy.
Awatar użytkownika
Ex

Ex Pon Wrz 21, 2015 11:42 am

Bzdury wypisujesz. Gdyby było z tym rynkiem reklamowym faktycznie tak jak piszesz to nie było by chętnych do nadawania bo nikt do interesu dopłacać nie zamierza. Zmienia się tylko tyle że nadawca będzie musiał emitować lepszy program tak by inny nadawca nie odebrał mu widza. A reklamodawca może emitować reklamę w stacji lepiej trafiającej z towarem do klienta. Zyskują widzowie, reklamodawcy i stacje telewizyne. Jestem za tym by oprócz MUX 8 wystartowały kolejne dwa - jeden dla Polsatu, TVN, Puls i TV4 by mogli nadawać w HD w DVB-T oraz kolejny na 8 stacji wybranych w konkursie z pożytkiem dla każdego.
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Wrz 21, 2015 2:24 pm

nie powinno miec juz miejsca dla polszmatu gdzie na ich kanalach same powtorki.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Wto Wrz 22, 2015 2:44 am

Ludzie nie muszą być skazani na oglądanie mediów liberalno-lewicowych o jedynie słusznych i poprawnych politycznie poglądach. Czas na nowe media prawicowe na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej.
Awatar użytkownika
eee

eee Śro Wrz 23, 2015 10:59 pm

Ta Wirtualna Polska to jak kwiatek do kozucha
Awatar użytkownika
ja1789

ja1789 Czw Wrz 24, 2015 4:04 pm

Wydaje mi się że discover Channel dostanie licencje bo mają prawa do olimpiad sportowych.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości