[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat Box zastąpi marki Cyfrowy Polsat i Ipla

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kik

Polsat Box zastąpi marki Cyfrowy Polsat i Ipla

Kik Czw Lip 29, 2021 8:57 am

Mają silne marki a się ich pozbywają.
Awatar użytkownika
KO3

Re: Polsat Box zastąpi marki Cyfrowy Polsat i Ipla

KO3 Czw Lip 29, 2021 8:58 am

Ja chciałbym zwrócić uwagę na to, że redaktor popełnił pewien błąd. Kula złożona z mniejszych kropek oraz nazwa zapisana wielkimi literami jako logo Cyfrowego Polsatu pojawiło się dopiero w 2003, a nie w 1999 ("20 lat... przez cały ten okres").
Awatar użytkownika
Mona

Mona Czw Lip 29, 2021 9:08 am

W ładniejszej filiżance kiepska kawa nie staje się lepsza. To tylko zmiana tapetki.
Awatar użytkownika
rycho

rycho Czw Lip 29, 2021 9:14 am

Wybierz swoje wszystko moim zdaniem brzmi beznadziejne
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Czw Lip 29, 2021 9:22 am

Po co słowo "swoje"? Wystarczy hasło "Wybierz wszystko". Stylistycznie w j. polskim brzmi źle i Miodek z Bralczykiem zgrzytają zębami.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Czw Lip 29, 2021 9:23 am

Najlepsze było hasło "Świat Najlepszych Telewizji". Szkoda marki CP - kilka milionów anten, gigantyczna rozpoznawalność i wszystko na marne.
Awatar użytkownika
google_translate

google_translate Czw Lip 29, 2021 9:23 am

"Wybierz swoje wszystko" brzmi jak hasło z google translate.
Awatar użytkownika
kis

kis Czw Lip 29, 2021 9:24 am

"rycho" napisał(a): Wybierz swoje wszystko moim zdaniem brzmi beznadziejne

To tak samo brzmi jak "Kali jeść krowa" dla mnie nie poprawnie sformułowane zdanie nie stylistycznie i nie poprawnie językowo.
Awatar użytkownika
michał

michał Czw Lip 29, 2021 9:43 am

Wszystko to wszystko. Albo wybieram wszystko, albo część, albo nic. Nie może jeden klient wybrać "swoje wszystko", bo wszystko to wszystko :-) Po prostu
Awatar użytkownika
M

M Czw Lip 29, 2021 9:57 am

Tak potężny gracz medialny, który zatrudnia pewnie całe sztaby utalentowanych marketingowców (a przynajmniej na takich go stać), wypluwa taki chłam? Czy ktokolwiek robił wcześniej badania pod kątem odbioru zmian przez konsumentów?
Awatar użytkownika
Tobias

Tobias Czw Lip 29, 2021 9:59 am

Bardzo słabe te nowe loga
Awatar użytkownika
G35

G35 Czw Lip 29, 2021 10:03 am

Jak na Polsat Box Go będą wszystkie kanały takie jak z dekodera do wykupie abonament ale bez anteny satelitarnej i pod warunkiem że TVP 1 TVP2 TVP3 WSZYSTKIE REJONY POLSAT TVN TV4 TV PULS TVN7 TV6 TV PULS 2 ITP Takia pakietyzacji bym widział
Awatar użytkownika
śmiechu warte

śmiechu warte Czw Lip 29, 2021 10:04 am

Ciekawe ile ktoś dostał kasy za wymyślenie takiego hasła, dziecko w przedszkolu lepsze by ułożyło i zapewne takie aby wyglądało składnie i poprawnie.
A tak na boku skoro proponują mi wybrać coś co będzie moje zgodnie z hasłem to chce sobie wybrać jakieś stanowisko w CP do kogo mam się zgłosić? Może wtedy się dowiem kto tak ciężko wymyśla te hasła.
Awatar użytkownika
dlg

dlg Czw Lip 29, 2021 11:11 am

Zero oryfinalności. Polsat Go jak HBO Go.
Awatar użytkownika
Filip

Filip Czw Lip 29, 2021 11:24 am

Nie chce się czepiać i od razu krytykować ale takich logotypów i Marek jak cyfrowy Polsat nie powinno się zmieniać. Marka istnieje od lat ma dużą rozpoznawalność i bardzo ciekawy ładny logotyp. To tak jakby zmienić sky albo canal+ we Francji
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości