[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat Crime & Investigation nowym kanałem Polsatu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kurdupel

Polsat Crime & Investigation nowym kanałem Polsatu

kurdupel Czw Lis 24, 2011 9:22 am

Skoro taka stacja już istnieje, to po co powielać to samo?
Awatar użytkownika
litość

Re: Polsat Crime & Investigation nowym kanałem Polsatu

litość Czw Lis 24, 2011 10:05 am

z LOGIEM? z LOGIEM?
Błagam! LOGO sie nie odmienia! z LOGOTYPEM! jesli juz.
Awatar użytkownika
asdf

asdf Czw Lis 24, 2011 4:47 pm

a właśnie że sie odmienia, tak tak słowa zakończone na 'o' odmienia sie teraz, kiedys bylo inaczej
Awatar użytkownika
Franek__

Franek__ Czw Lis 24, 2011 10:23 pm

Crime and Investigation bardzo ciekawy kanał. Jest co oglądać.
Awatar użytkownika
buaszey

buaszey Pią Lis 25, 2011 11:53 am

Fajny kanał tematyczny, fajnie by było gdyby jeszcze Polsat nadawał tu seriale kryminalne, jakąś klasykę gatunku; a i History HD jest całkiem ciekawym pomysłem.
Awatar użytkownika
Wójtyła

Wójtyła Pią Lis 25, 2011 12:57 pm

Dla mnie największym atutem CP jest to, że właściwie to nie ma miesiąca, żeby nie dokładali jakiegoś nowego kanału. A Polsat Crime to mi się wydaje, że będzie to prawdziwa rewelka :D.
Awatar użytkownika
paxy

paxy Pon Lis 28, 2011 4:25 pm

ale dlaczego nie jest tłumaczony?????????????????
Awatar użytkownika
barabara

barabara Pon Lis 28, 2011 4:45 pm

Ten i wszstkie inne kanały Polsatu som najlepsze na swiecie i dlatego kupilem try dekodery i mam po jednym telewizore w pokoju, kuchni i lazience, na kazdym wlaczony program Polsatu. Mogę juz z domu nie wychodzic bo teraz jestem szczesliwy
Awatar użytkownika
ccc

ccc Pon Lis 28, 2011 4:48 pm

Wójtyła napisał(a):Dla mnie największym atutem CP jest to, że właściwie to nie ma miesiąca, żeby nie dokładali jakiegoś nowego kanału. A Polsat Crime to mi się wydaje, że będzie to prawdziwa rewelka :D.

I daltego moge podpisać z radoscia umowe na 10 lat z Cyfrowym Polsatem
Awatar użytkownika
tadzik145

tadzik145 Nie Gru 04, 2011 11:23 pm

porównywałem ostatnio oferty poszczególnych telewizji i zdecydowanie wygrywa enka- zarówno z pakietem 39zł z darmowym dekoderem HD, jak i pakietem premium za 149zł dekoderem-nagrywarką monsterbox (dysk 1 terabajt). Ostatecznie zdecydowałem się jednak skorzystać z oferty n na kartę- również dostępnej w HD. Polecam wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Wto Gru 13, 2011 12:18 pm

''. Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu, informuje Wirtualnemedia.pl, że spółka nie wykluczenia wprowadzenia w przyszłości na antenę Polsat Crime & Investigation Network polskich programów oraz'' - wszystko ten Polsat popsuje, wszędzie wcisną reklamy i swoje polskie, denne programiki- nawet mój ukochany kanał zniszczą !
Awatar użytkownika
olka21

olka21 Nie Sty 08, 2012 11:07 pm

świetny kanał.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nntingris oraz 18 gości