WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nodi

Polsat Games nowym kanałem Telewizji Polsat. Nadawca stara się o koncesję KRRiT

Nodi Śro Maj 09, 2018 2:07 am

A w ramówce: trudne sprawy , pamiętniki z wakacji , dlaczego ja , daleko od noszy i HIT grupy Polsat zdrady 😂😂
Awatar użytkownika
seba

Re: Polsat Games nowym kanałem Telewizji Polsat. Nadawca stara się o koncesję KRRiT

seba Śro Maj 09, 2018 7:42 am

lol 29 kanałów i praconików ... a TVP ponoc się to nie opłaca
Awatar użytkownika
pavv

Re: Polsat Games nowym kanałem Telewizji Polsat. Nadawca stara się o koncesję KRRiT

pavv Śro Maj 09, 2018 8:46 am

Jak można wyliczyć oglądalność na poziomie 0,05% badają 2 tys. gospodarstw domowych???
Awatar użytkownika
DeKu

DeKu Śro Maj 09, 2018 8:51 am

"pavv" napisał(a): Jak można wyliczyć oglądalność na poziomie 0,05% badają 2 tys. gospodarstw domowych???

Nie można, dlatego jest presja na nową telemetrię która będzie uzględniała drobnicę.
Awatar użytkownika
ekspert

ekspert Śro Maj 09, 2018 9:55 am

Na Polsat Romans leci "Nasz nowy dom", więc tutaj mogą być np. "Słoiki". Kto to będzie oglądał? Chyba tylko gimbaza (teraz podstawówka), której rodzice mają jeszcze telewizję. Polsat powinien pomyśleć o streamowaniu tego kanału w internecie, stworzyć mu kanał na YouTube, działać mniej standardowo.
Awatar użytkownika
Marek_Sz

Marek_Sz Śro Maj 09, 2018 12:13 pm

"ekspert" napisał(a): Na Polsat Romans leci "Nasz nowy dom", więc tutaj mogą być np. "Słoiki". Kto to będzie oglądał? Chyba tylko gimbaza (teraz podstawówka), której rodzice mają jeszcze telewizję. Polsat powinien pomyśleć o streamowaniu tego kanału w internecie, stworzyć mu kanał na YouTube, działać mniej standardowo.

grami zajmują się gamerzy i mają swoje kanały na yt. po co komu kanał w tv czy na yt tworzony przez stację? porażka gwarantowana
Awatar użytkownika
MaruHa

MaruHa Śro Maj 09, 2018 10:13 pm

I to jest dobry pomysł. Nowy rynek e-sportu zdobywa masę fanów, widzów, produktów.
Czym innym jest YT a czym innym profesjonalna telewizja i relacje z rozgrywek pokazywane tak jak powinno być to pkazywane.
Awatar użytkownika
maxxx golonko

maxxx golonko Śro Maj 09, 2018 10:26 pm

brakuje jeszcze Polsat REKLAMA i Polsat RODEO (dla Naczelnika kraju) !!!
Awatar użytkownika
jg

jg Czw Maj 10, 2018 12:10 am

5 minut rozgrywki w LOLa i PUBGA i 20 minut reklam :P Przecież to Polszmat :)
Awatar użytkownika
Koreanka

Koreanka Czw Maj 10, 2018 12:30 pm

TVP będzie miało swoją TV e-sportową to Polsat nie może zostać w tyle, albo straci budżety od reklamodawców, które przejęłoby TVP.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Czw Maj 10, 2018 5:37 pm

"Marek_Sz" napisał(a):
"ekspert" napisał(a): Na Polsat Romans leci "Nasz nowy dom", więc tutaj mogą być np. "Słoiki". Kto to będzie oglądał? Chyba tylko gimbaza (teraz podstawówka), której rodzice mają jeszcze telewizję. Polsat powinien pomyśleć o streamowaniu tego kanału w internecie, stworzyć mu kanał na YouTube, działać mniej standardowo.

grami zajmują się gamerzy i mają swoje kanały na yt. po co komu kanał w tv czy na yt tworzony przez stację? porażka gwarantowana

Masz rację. To samo chciałem zauważyć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 15 gości