[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat i TVN liderami oglądalności w I półroczu, duże wzrosty kanałów z MUX-8 (top 150 stacji)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kalinoś

Polsat i TVN liderami oglądalności w I półroczu, duże wzrosty kanałów z MUX-8 (top 150 stacji)

Kalinoś Sob Sie 04, 2018 9:37 am

Czyli w obu grupach główne stacje TVP miały wzrost a Polsat i TVN spadek
Awatar użytkownika
ewaaaa

Re: Polsat i TVN liderami oglądalności w I półroczu, duże wzrosty kanałów z MUX-8 (top 150 stacji)

ewaaaa Sob Sie 04, 2018 10:39 am

a gdzie za czerwiec?
Awatar użytkownika
w112

Re: Polsat i TVN liderami oglądalności w I półroczu, duże wzrosty kanałów z MUX-8 (top 150 stacji)

w112 Sob Sie 04, 2018 11:26 am

"Kalinoś" napisał(a): Czyli w obu grupach główne stacje TVP miały wzrost a Polsat i TVN spadek

w piłkę grali, słyszałeś o tym?
Awatar użytkownika
poPO

poPO Sob Sie 04, 2018 11:41 am

Od dłuższego czasu TVN24 nie może zatrzymać spadków oglądalności. RdR spadek o ponad 14% teraz zjazd o kolejne 10%. Czyżby histeryczna narracja tej stacji zaczęła irytować widzów??
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Sie 04, 2018 11:49 am

a będa wyniki top 150 za czerwiec?
Awatar użytkownika
zembak

zembak Sob Sie 04, 2018 12:32 pm

"w112" napisał(a):
"Kalinoś" napisał(a): Czyli w obu grupach główne stacje TVP miały wzrost a Polsat i TVN spadek

A ja słyszałem że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej były otwartej sprzedaży FIFA i każda stacja mogła sobie je kupić - nie było wskazania na TVP. NIe wiem ile w tym prawdy ale komercyjnie impreza podobno się zwróciła z reklam i sponsoringu, więc trudno zakładać, że była jakoś zewnętrznie dofinansowana np. z abonamentu.
Awatar użytkownika
Kalinoś

Kalinoś Sob Sie 04, 2018 12:36 pm

"w112" napisał(a):

Każda stacja wprowadza coś do oferty aby podbić oglądalność. TVP wybrała piłkę nożną, TVN Diagnozę a Polsat Taniec z Gwiazdami. Nie rozumiem twojego wpisu, że niby co??? Zimą TVP znowu podbije wyniki skokami narciarskimi i co w tym dziwnego???
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Sie 04, 2018 3:16 pm

nie moge się nadziwić jak TVP3 doprowadzają do upadku
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Sie 04, 2018 5:02 pm

"zembak" napisał(a):
"w112" napisał(a):

A ja słyszałem że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej były otwartej sprzedaży FIFA i każda stacja mogła sobie je kupić - nie było wskazania na TVP. NIe wiem ile w tym prawdy ale komercyjnie impreza podobno się zwróciła z reklam i sponsoringu, więc trudno zakładać, że była jakoś zewnętrznie dofinansowana np. z abonamentu.

Słyszeć to można , a rzeczywistość jest jaka jest - nie powołując się na żadne obiektywne dane nie można twierdzić, że coś się zwróciło , w ogóle w przypadku TVP nie można mówić o jakiejkolwiek ekonomii, ponieważ defrauduje regularnie każdą ilość kasy którą władza jej daje w formie niby pożyczek. Tak naprawdę ten twór już dawno powinien zostać rozwiązany ze względu na koszty i obciążanie budżetu.
Awatar użytkownika
jakub323k

jakub323k Nie Sie 05, 2018 4:02 pm

Najlepsza stacja TVN i Polsat
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pcheapnike oraz 10 gości