WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
conf

Polsat i TVN liderami tygodnia. Rekordowy tydzień TVN24, rosną też TVP Info i Polsat News

conf Pon Mar 13, 2017 9:54 pm

pomijając już wojenki ideologiczne stacji- czy naprawdę polska tv już tylko tasiemcami, paradokumentami i reality showami stoi, niezależnie czy komercja czy państwowe??? honoru ratują tylko sport i "wojenne dziewczyny"- oby utrzymały widownię. bo pierwszy odcinek na razie senny
Awatar użytkownika
ała

Re: Polsat i TVN liderami tygodnia. Rekordowy tydzień TVN24, rosną też TVP Info i Polsat News

ała Pon Mar 13, 2017 9:55 pm

"Blondynka" - sezon 5, miała przeciętną oglądalność 3,1mln (czyli także w mniej telewizyjnej części sezonu).
"Wojenne dziewczyny" w pierwszym odcinku nieco ponad 3,0mln, w drugim nieco poniżej. Bez katastrofy - ale też bez sukcesu.

Wybór Tuska 27:1, poprzestawiał nieco tydzień, bardzo wywindował Fakty i kanały informacyjne - zwłaszcza TVN24.

IHMO jeśli łączna widownia kanałów stricte informacyjnych to prawie 10%, to znaczy, że Polskę dotknęło chińskie przekleństwo: "Obyś żył w ciekawych czasach". Niestety, mamy ciekawe czasy. Na własne życzenie.
Awatar użytkownika
12

Re: Polsat i TVN liderami tygodnia. Rekordowy tydzień TVN24, rosną też TVP Info i Polsat News

12 Pon Mar 13, 2017 10:11 pm

A cyc na fokus tv to ile miał ?
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Mar 13, 2017 10:56 pm

"qwer" napisał(a): Dlaczego są tu kasowane komentarze ? To o czymś świadczy o tej stronie

Że pisowcy się tutaj panoszyć zaczynają.
Awatar użytkownika
Sykoraks

Sykoraks Pon Mar 13, 2017 11:14 pm

Puchar i Tusk robili oglądalność, oprócz tego wyniki wskazują na jakąś stagnacje, małe tv nie walczą (skutecznie) o widza a wielka czwórka jakoś się broni.
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Mar 13, 2017 11:15 pm

TVN24... SZOK - 4.66 % ... Super 👌.. Gratulacje.oby tak dalej.
Awatar użytkownika
JohanX

JohanX Pon Mar 13, 2017 11:50 pm

Jestem zawiedziony, po raz pierwszy od wielu lat obejrzałem w czwartek wiadomości bo byłem ciekaw jak wybrną z 27:1. Spodziewałem się że w tym tygodniu dzięki takim jak ja serwis informacyjny TVPiS wygra a tu d...a.
Awatar użytkownika
Luc

Luc Wto Mar 14, 2017 12:25 am

The Brain w 16-49 dobry start mimo bardzo trudnego pasma
Awatar użytkownika
t

t Wto Mar 14, 2017 12:49 am

Wojenne dziewczyny królują, ale że nie na tvn, to dostały na tym portalu promil uwagi tego, co miały milionerzy czy bell epoku. Swoją drogą, gdzie bell epoku? Nie ma w top 20 tak zacnej produkcji? Takiego dzieła polskiej kinematografii? Już wypadło?
Awatar użytkownika
pazurq

pazurq Wto Mar 14, 2017 9:12 am

ale propaganda! tytuł zaprzecza treści artykułu, z którego wynika że dominuje TVP
Awatar użytkownika
we

we Wto Mar 14, 2017 7:20 pm

"widz " napisał(a): TVN24... SZOK - 4.66 % ... Super 👌.. Gratulacje.oby tak dalej.

wg nislena
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości