[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat liderem po trzech kwartałach, TVP2 wyprzedziła TVP1 w 16-49. Mecz Polska-Rumunia ratingowym hitem

Utah Sob Paź 07, 2017 11:18 am

Czyli Pan Kurski będzie robił wszystko, żeby dociągnąć na stanowisku do zimy i skoków. Później mu trochę urośnie. Chyba ze wcześniej wejdzie abonament, to wtedy stanie się kozłem ofiarnym, tym złym, co obciążył ludzi abonamentem. Jego wytną, abonamentu nie :)
Karolek

Re: Polsat liderem po trzech kwartałach, TVP2 wyprzedziła TVP1 w 16-49. Mecz Polska-Rumunia ratingowym hitem

Karolek Sob Paź 07, 2017 2:45 pm

Alez walka w komercyjnej. Ciekawe czy caly rok zakonczy jako pierwsxy polsat czy tvn. Ale ja bym bardzoej stawial na tvn ktorego wyniki tej jesieni rosną a Polsat nue będzie juz miał meczów windującyvh wyniki tej stacji poza tym tygodniem.
Kacper

Kacper Sob Paź 07, 2017 3:10 pm

prawnik

prawnik Sob Paź 07, 2017 9:08 pm

"Kacper" napisał(a): Ciekawi mnie tak wysoki wynik TVNu. Niby wyprzedzają publiczną (i zaraz dogonią Polsat), ale w TOP20 programów jest tylko TVP1/2 i Polsat, jedynie w 16-49 są trzy programy (w tej do 59 jest tylko jeden, a wraz z dzieciakami i dziadkami nie ma nic). Przyzwyczajenia po analogu? Czy po prostu widzowie TVN to wierni fani, którzy nie są aż tak zmienni jak widzowie TVP czy Polsatu?

W TOP 20 za trzy kwartały są w głównie skoki (9) i mecze (4). Prócz tego "udawany" Teleexpress (całe 5 minut!) w przerwie skoków. I zawody narciarskie. Aż trzy TOP20 są z 6 stycznia 2017.

Jest tego ogólnie ze 20 godzin materiału. Podzielonego między stacje. Takie piękne świąteczne piki oglądalności. Zasłużone i wypracowane głownie przez sportowców, nie przez ludzi telewizji.

A kiedy mijają skoki i nie gra kadra, trzeba tysiące godzin programu zapełniać. Swoją publicystyką, swoimi serialami, telewizją śniadaniową, filmami, blokami reklamowymi i tak dalej. I to w tych tysiącach godzin programu robi się wyniki oglądalności.
Co po tym, że Teleexpress krótszy niż przerwa reklamowa zanotował świetny wynik w środku skoków? Pięciominutowa reklama maści na czyraki, łysienie i hemoroidy umieszczona w tym miejscu, też zanotowałaby olbrzymią oglądalność.

A potem przychodzi zwykły dzień i trzeba zrobić wynik powszedniego Teleexpressu. I kolejnego i kolejnego. I dwustu kolejnych. I się okazuje, że nie idzie. Pięcioma minutami nie zrobi się statystyki na trzy kwartały.
widz

widz Sob Paź 07, 2017 10:51 pm

gość

gość Sob Paź 07, 2017 11:05 pm

ależ fajny wynik ma tv4. ale gdyby nie sprawiedliwi oraz polisjantki ipolicjanci to by o 0,5-1 proc. było mniej. premiery tych 2 produkcji mają po kilkanaście procent udziałów, średnią kanału podwyzszają też powtórki tych fenomelanlnych seriali
do widz

do widz Nie Paź 08, 2017 1:15 am

"widz " napisał(a): ...oj, biedne to TVPis Info w grupie 16-49 oj biedne..ale za to jakie bogactwo u 60+....GRATULACJE DLA TVN24 - 👌

za 2-3 lata tvp info spadnie w 16-49 poniżej 1 procenta :P
marra

marra Nie Paź 08, 2017 2:51 am

a w 16-49 to widać że już teraz sprawa jest załatwiona :)
prawnik

prawnik Nie Paź 08, 2017 11:49 am

"marra" napisał(a): 2017 rok to chyba już osttani gdzie tvp1 ma wyższy wynik od tvp2 w 4+. już teraz w ostatnich tygodniach tvp2 dobijała tvp1 a w zesżłym tygodniu wyprzedziła. w zimie pewnie tvp1 znów będzie miało lepsze wyniki od tvp2 ale spadki oglądalności większości pozycji z tej anteny sprawia, że w 2018 roku to tvp2 będzie miała z reguły lepsze wyniki.

a w 16-49 to widać że już teraz sprawa jest załatwiona

TVP1 ma potencjał. Który jest metodycznie marnowany z przyczyn politycznych.
Za klęskę tego kanału odpowiadają politycy. A największy upadek i największa wina spoczywa na obecnie rządzących. Programy informacyjne i polityczne są sporządzone w wersji strawnej głównie dla najwierniejszych wyznawców partii i rządu.
Programy niepolityczne: te które miały dobrą ogladalność zakończono (Ranczo); zapewne miały złą wymowę. Np. Ranczo uznawano za promujące UE i modernizację.
Nowości to pasmo klęsk. Mają "poprawną politycznie" wymowę, która nie odpowiada odbiorcy nie-rządowemu. I zasadniczo są nudne. Co nie odpowiada nikomu.

Ale nie wykluczam, że TVP1 po zmianie władz kraju i telewizji, wyprzedzi TVP2. Poza tym skoki idą. To może podciągnąć TVP1 spokojnie ponad TVP2.
Arti

Arti Nie Paź 08, 2017 9:21 pm

A teraz TVP będzie się chwalić że wszystkie mecze Reprezentacji u niej.beeeee
Ała

Ała Nie Paź 08, 2017 9:46 pm

"Arti" napisał(a): A teraz TVP będzie się chwalić że wszystkie mecze Reprezentacji u niej.beeeee

Nie przekonam się. Raczej zrezygnuję lub obejrzę na żywo.

W tym roku odpuściłem sobie końcówkę sezonu skoków w TVP. Na szczęście relacje po angielsku, niemiecku i włosku mogę oglądać bez bólu.

Coraz mniej mam ochotę na oglądanie czegokolwiek na TVP. Po prostu nie lubię tego, że w jej programach albo próbują mnie obrazić, albo potraktować jak ciemniaka.
Kibitz

Kibitz Nie Paź 08, 2017 10:58 pm

To mecz z Czarnogórą powinno spokojnie ponad 10 milionów obejrzeć:)
wojtek

wojtek Pon Paź 09, 2017 11:04 pm

Poszaleliście z tym nilsenem? Przecież w to nikt nie wierzy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 82 gości