WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ała

Polsat liderem w DVB-T w styczniu, TVP ABC z największym wzrostem. Nowe kanały na końcu rankingu

Ała Pią Lut 10, 2017 8:08 am

Cóż to? Nawet w telewizji naziemnej TVP 1 straciła pierwsze miejsce. W miesiącu skoków narciarskich?! To trzeba mieć talent.
Awatar użytkownika
hehe

Re: Polsat liderem w DVB-T w styczniu, TVP ABC z największym wzrostem. Nowe kanały na końcu rankingu

hehe Pią Lut 10, 2017 9:32 am

Tyle kanałów o podobnym charakterze a brak kanału sportowego kto do tego dopuścił ?
Awatar użytkownika
mex

Re: Polsat liderem w DVB-T w styczniu, TVP ABC z największym wzrostem. Nowe kanały na końcu rankingu

mex Pią Lut 10, 2017 9:34 am

No prosze TVP Info zyskuje widzów :)
Awatar użytkownika
Mar

Mar Pią Lut 10, 2017 11:11 am

Jarajcie się, że TVP1 straciła pozycję lidera. Ma nadawać przez cały dzień to, co Polsat? Małolaty, Trudne sprawy, Dlaczego ja, czekam jeszcze na Wędkarzy, Więźniów, czy Pedofili. To nie wina TVP, że Polacy oczekują tda i tandety
Awatar użytkownika
Gonzalez

Gonzalez Pią Lut 10, 2017 12:13 pm

Podstawowe pytanie - ile faktycznie (nie %) osób oglądało telewizję w styczniu tego i poprzedniego roku.
Z jednej strony propaganda piss w TVP, a z drugiej strony odmóżdżające produkcje Polsat i TVN.
Mamy Netflix, Amazon Prime, a za chwilę ShowMax - za rok sytuacja będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Awatar użytkownika
X

X Pią Lut 10, 2017 12:41 pm

Czy przy tych procentach można już stwierdzić, że rozpoczął się kluczowy etap walki o widza i zapowiadanego ataku programu info Nova tv na Wiadomości, czy to jeszcze nie teraz?
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pią Lut 10, 2017 12:53 pm

Dvbt jest skierowane raczej do ludzi w średnim wieku i starszych, w małych i średnich miastach i miasteczkach, a jednak kanał 8tv z zagraniczną, nowoczesna muzyką wygrywa 2-3 razy z tymi kanałami zoom, metro, wp i nova. Dlaczego nasze babcie wolą oglądać teledyski Eminema i Nicky Minaż niż którykolwiek z tych 4 kanałów?
Awatar użytkownika
AnnaJak

AnnaJak Pią Lut 10, 2017 1:48 pm

Jedynka, Polsat i ABC, są chyba we wszystkich pakietach rozmaitych kablówek. Kiedyś obowiązywało takie prawo, że kablówki muszą dodać klientowi wszystkie polskojęzyczne (wiem, wiem, teraz jest ich mrowie). Ja mam średni pakiet w UPC i od 12 stycznia tych naziemnych już nie mam! Ale...są one w tym najdroższym pakiecie, ale dlaczego w najdroższym nie wiem, bo czekam na zadane im pytanie dosyć długo.
Awatar użytkownika
dron

dron Pią Lut 10, 2017 1:59 pm

Specjaliści :-) Różnica między Polsat a TVP1 to - uwaga - 0,04 punktu, czyli: nie można powiedzieć, która stacja jest liderem :-) Wnioskowanie statystyczne się kłania :-)
Ale dyskutujcie dalej o liderach :-)
Awatar użytkownika
x

x Pią Lut 10, 2017 3:31 pm

"AnnaJak" napisał(a): Jedynka, Polsat i ABC, są chyba we wszystkich pakietach rozmaitych kablówek. Kiedyś obowiązywało takie prawo, że kablówki muszą dodać klientowi wszystkie polskojęzyczne (wiem, wiem, teraz jest ich mrowie). Ja mam średni pakiet w UPC i od 12 stycznia tych naziemnych już nie mam! Ale...są one w tym najdroższym pakiecie, ale dlaczego w najdroższym nie wiem, bo czekam na zadane im pytanie dosyć długo.
Mam tak samo i też mnie to nurtuje, przecież są one za darmo w naziemnej. I tak ich nie chcę oglądać, ale zdziwiło mnie to.
Awatar użytkownika
politykier

politykier Pią Lut 10, 2017 3:32 pm

"dron" napisał(a): Specjaliści Różnica między Polsat a TVP1 to - uwaga - 0,04 punktu, czyli: nie można powiedzieć, która stacja jest liderem Wnioskowanie statystyczne się kłania
Ale dyskutujcie dalej o liderach
Jeśli statystyka i matematyka utrudniają propagandę, tym gorzej dla nich.
Awatar użytkownika
qq

qq Pią Lut 10, 2017 3:55 pm

Kto płaci za utrzymanie tych programów z końca listy? To żałosne jak Agora upadła. Ona już sie nie podniesie.Nikt nie chce jej gazet czyatć ani oglądać jej programów. Gdyby nie Soros, kilka życzliwych i szantażowanych miast i trochę nie wiadomo skąd pieniędzy to nie miliby nawet na papier toaletowy (choć słyszałem, że parę razy zabrakło nawet jego)
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Lut 11, 2017 11:09 am

jakim kurde cudem TVP spartoliła swoje pozycje rynkowe (nie chodzi o TVP1 i 2)
Awatar użytkownika
rysiek

rysiek Sob Lut 11, 2017 11:28 pm

WP ze swoim TV - az mi zal tych ciamajd.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości