[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat najlepiej postrzeganą telewizją w Polsce. TVP przegrywa też z TVN

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bolo

Polsat najlepiej postrzeganą telewizją w Polsce. TVP przegrywa też z TVN

bolo Czw Paź 19, 2017 3:41 am

A trwam na 100 procent
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: Polsat najlepiej postrzeganą telewizją w Polsce. TVP przegrywa też z TVN

Maciej konserwatywny Czw Paź 19, 2017 6:56 am

Niestety tzw. wyższe wykształcenie (posiadacze którego podobno najgorzej oceniają TVP i najlepiej oceniają denne stacje komercyjne) nie zawsze oznacza wysoką inteligencję, wysoką kulturę i dobre wychowanie.

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Rajan

Rajan Czw Paź 19, 2017 7:15 am

Nie od dziś wiadomo, że największe telewizje komercyjne lubią się chwalić tym, że adresują swój "kontent" do - tu cytat - "ludzi zamożnych, wymagających, mieszkańców dużych miast, z wyższym wykształceniem" itd. A co nadają? Badziewie! Paradokumenty, denną filmową sieczkę klasy C, celebrytów skaczących do wody i tym podobne gnioty. Kanały dla ludzi z wyższym wykształceniem, buhahahaha koń by się uśmiał!!!!!!!!!!!!!!!! xD
Awatar użytkownika
jacekzezo

jacekzezo Czw Paź 19, 2017 8:42 am

bzdury wypisują!!! przez cały czas oglądałem polsat zamiast TVN, teraz nie mogę, zaczeli być porównywalni do nich. nie podają prawdy i kłamią w oczy jak TVn
Awatar użytkownika
marketer

marketer Czw Paź 19, 2017 8:45 am

ale CBOS to przecież firma badawcza rządowa.

Jak to możliwe, że TVP tak słabo?

Oj ktoś stracić pracę ;)
Awatar użytkownika
Do Macieja

Do Macieja Czw Paź 19, 2017 8:55 am

A Ty to już się miałeś nie wypowiadać na tym forum podobno... Gdzie konsekwencja...? Wstyd prawaku, wstyd.
Awatar użytkownika
viva

viva Czw Paź 19, 2017 8:58 am

Gdyby respondenci popracowali w Polsacie zapewne to pozytywne postrzeganie by im sie odwróciło.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Paź 19, 2017 9:04 am

"Do Macieja" napisał(a): A Ty to już się miałeś nie wypowiadać na tym forum podobno... Gdzie konsekwencja...? Wstyd prawaku, wstyd.

Nie zawsze wpisy sygnowane moim nickiem są moimi wpisami.

Nie wiem, czy jesteś inteligentnym czytelnikiem, ale jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że czasami podszywa się pode mnie lewacki podszywacz, który myśli, że mnie w ten sposób "wykurzy".

Na przełomie sierpnia i września prawie codziennie pojawiały się tutaj wpisy typu "Odchodzę, mam już dość, zapamiętajcie teń dzień itp.", sygnowane oczywiście moim nickiem, ale TO NIE BYŁY MOJE WPISY! To były wpisy lewackiego podszywacza!

Ja stąd odchodzić NIE ZAMIERZAM!
Trwam i będę trwał, nie dam lewackiemu podszywaczowi satysfakcji i powodu do triumfu!
Awatar użytkownika
Ares

Ares Czw Paź 19, 2017 9:16 am

Przecież to nie jest telewizja tylko tuba propagandowa więc o co chodzi
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Paź 19, 2017 9:42 am

To, że TVP przegrywa, to akurat nic dziwnego. Ta telewizja jest prawacka i stosuje najgorszą propagandę z możliwych. Dlatego zaufanie do tej "beczki śmiechu" spada.
Awatar użytkownika
Krzysiek 32

Krzysiek 32 Czw Paź 19, 2017 11:02 am

Polsat rzadzi I tyle I zegnaj Gnienia .
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Paź 19, 2017 12:00 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): To, że TVP przegrywa, to akurat nic dziwnego. Ta telewizja jest prawacka i stosuje najgorszą propagandę z możliwych. Dlatego zaufanie do tej "beczki śmiechu" spada.

Znowu zaczynasz, lewacki podszywaczu?!
Mało ci wczorajszego dnia?
Mnie tym nie zaszkodzisz, bo ja i tak będę trwał i triumfował. Szkodzisz natomiast forum jako całości, bo wprowadzasz tylko zamieszanie! Z moimi poglądami można się zgadzać lub nie, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy, że moje wpisy przynajmniej są merytoryczne! To, co robisz ty, merytoryczne nie jest. Zachowujesz się jak typowy troll, typowe dziecko neo. Wczoraj tak ostro przegiąłeś, że już moderator musiał po tobie sprzątać. Dzisiaj też tak chcesz?!
Awatar użytkownika
TVP to odpowiedź na kłamstwa TVN

TVP to odpowiedź na kłamstwa TVN Czw Paź 19, 2017 12:02 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): To, że TVP przegrywa, to akurat nic dziwnego. Ta telewizja jest prawacka i stosuje najgorszą propagandę z możliwych. Dlatego zaufanie do tej "beczki śmiechu" spada.

Dlaczego tego samego nie pisze się o kanałach TVN? Przecież tam bezwstydna propaganda liberalno-lewacka, bezwstydne kłamstwa i manipulacje są na porządku dziennym. Dlaczego to nie przeszkadza? W TVN wolno kłamać i manipulować? Trzeba się do tego przyzwyczaić? Skoro TVN kłamie i manipuluje to musi być jakiś odpór w TVP.
Awatar użytkownika
rycho

rycho Czw Paź 19, 2017 2:42 pm

ha ha ha
zwlaszcza zakodowanie Euro 2016 bylo bardzo dobrze postrzegane a wczesniej kodowanie siatkowki.
Awatar użytkownika
doktor

doktor Czw Paź 19, 2017 3:22 pm

Macieju konserwatywny przyjdź do mnie na wizytę. Zamiast leków przepisze Ci trochę lewactwa. Na pewno pomoże na twoją chora głowę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości