[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat najwyżej ocenianą telewizją naziemną. Widzowie pozbyliby się najchętniej Trwam i TVP Info

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Polsat najwyżej ocenianą telewizją naziemną. Widzowie pozbyliby się najchętniej Trwam i TVP Info

YKK Pią Lip 30, 2021 6:41 am

Taki tam cytat z Hegla dla ekipy rządzącej: Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów...
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Polsat najwyżej ocenianą telewizją naziemną. Widzowie pozbyliby się najchętniej Trwam i TVP Info

Pawel Pią Lip 30, 2021 6:44 am

Ja najbardziej jestem zadowolony z TVP,bo ta telewizja jest misyjną i nie musi tak konkurować z innymi nadawcami.
Awatar użytkownika
No jasne

Re: Polsat najwyżej ocenianą telewizją naziemną. Widzowie pozbyliby się najchętniej Trwam i TVP Info

No jasne Pią Lip 30, 2021 6:47 am

"Pawel" napisał(a): Ja najbardziej jestem zadowolony z TVP,bo ta telewizja jest misyjną i nie musi tak konkurować z innymi nadawcami.

Piosenkę pana Koracza o zdrowiu najbardziej bym chciała usłyszeć :D
Awatar użytkownika
Danielos

Danielos Pią Lip 30, 2021 6:56 am

To ciekawe bo z opublikowanej przez wasza redakcję tabelki pokazującej oglądalność stacji w dbtv parę dni temu, TVP zajmuje w ogólnej czyli wszyscy widzowie 1 i 3 miejsce.
Awatar użytkownika
Paweł)

Paweł) Pią Lip 30, 2021 7:06 am

Mi brakuje TV Puszcza i kanału sióstr Karnowskich. I wtedy bym w końcu dołączył do tych 14 osób które to oglądają. I tylko za marne kilkanaście baniek przelanych od rządu.
Awatar użytkownika
defr

defr Pią Lip 30, 2021 7:30 am

TVP Polonia nie jest kanałem kierowanym dla Polaków mieszkających w kraju, więc po co się znajduje w telewizji naziemnej?
Awatar użytkownika
Trocki

Trocki Pią Lip 30, 2021 7:37 am

TVN 24 jest najbardziej obiektywna.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Lip 30, 2021 7:50 am

Jak wzmocnić markę matkę?
Zmienić wszystko co się da na Polsat w nazwie z przodu i dać podobne loga.
W końcu nie ważne jak, ważne by mówili.
Awatar użytkownika
dlg

dlg Pią Lip 30, 2021 8:29 am

Te badania są świetne. Ludzie mówią, że chcą w telewizji oglądać dokumenty, filmy przyrodnicze i polskie filmy, a w telewizji oglądają głównie seriale, sport czy rozrywkę.
Wstydzą się przyznać w badaniach, co naprawdę ich interesuje.
Awatar użytkownika
ojejku

ojejku Pią Lip 30, 2021 8:30 am

A Kurski zaraz pokaże badania, w których 99% ludzi uwielbia TVP INFO, holecką, rachonia, ogórek itp.
Awatar użytkownika
Stefa

Stefa Pią Lip 30, 2021 8:39 am

Brawo my - lubimy najbardziej kanały z maksymalną ilością reklam (Polsat, TVN), które przez większość dnia serwują paradokumenty.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Lip 30, 2021 9:12 am

Walka Polski z Polską ciąg dalszy, nie żebym bronił Trwam i ojca biznesmena, ale ta telewizja powinna być w naziemnej, po prostu trzeba zaakceptować ze niektórzy ludzie chcą takie rzeczy od rana do wieczora oglądać, sam czasami przy okazji skakania z kanału na kanał trafiłem na ciekawą i rzeczową rozmowę.

Według mnie, nie związanego z branżą mediów tv problemem jest jakaś dziwna okupacja kanałów przez Polsat i ZPR i śmieciowe kanały, jedno i to samo, powtórki love srajlend kiepskich i innego badziewia.

Perełki w naziemnej to właśnie TVP Historia, dokument, fokus tv, reszta to jakieś dziadostwo pospolite, brakuje porządnego kanału filmowego i serialowego na naziemnej, nie mam na myśli Mateusza na rowerze
Awatar użytkownika
Krótko

Krótko Pią Lip 30, 2021 9:25 am

Wartość tych "badań" jest żadna, co jest oczywiste dla początkującego studenta socjologii. Wystarczy sprawdzić, co Polacy naprawdę oglądają.
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Pią Lip 30, 2021 9:28 am

Ktoś wskaże jakiś program TVN wymagający odrobiny inteligencji i wysiłku umysłowego? Papka dla wielkomiejskiego plebsu i tyle.
Awatar użytkownika
Gabriel

Gabriel Pią Lip 30, 2021 10:35 am

Co za bzdury. Chyba ankietę na Domaniewskiej przeprowadzali🤣. Artykuł na czasie w obronie TVN.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości