[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat News zwiększył widownię o 41 proc. i goni TVN 24

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nick

Polsat News zwiększył widownię o 41 proc. i goni TVN 24

nick Pon Wrz 05, 2011 11:56 pm

BRAWO POLSAT NEWS!!!:-)
Awatar użytkownika
marek

Re: Polsat News zwiększył widownię o 41 proc. i goni TVN 24

marek Wto Wrz 06, 2011 12:01 am

TV Biznes=wstyd tam pracować przy oglądalności paruset widzów, TVN CNBC - na pewno zamknie nowy właściciel TVNu - największa wtopa kasy i kanał, który ledwo wychodzi w bilansie w okolicy zera.
Awatar użytkownika
widz.

widz. Wto Wrz 06, 2011 8:18 am

Polsatowi News..........jeszcze j daleeeeeeko do TVN 24...śmieszne to co tu piszą.
Awatar użytkownika
Ramol

Ramol Wto Wrz 06, 2011 9:20 am

Współczuję kilku dobrym dziennikarzom, którzy muszą pracować w TV Biznes... Myślę że po tej wiadomości będą jeszcze usilniej rozglądać się za zmianą pracy - koniec tej stacji jest bliski !
Awatar użytkownika
BeeJay

BeeJay Wto Wrz 06, 2011 9:54 am

A jakby go tak wrzucić do DVB-T to oglądalność jeszcze by wzrosła, ale zamiast tego lepsza reklamówka Polsatu Cyfrowego. lol
Awatar użytkownika
maro

maro Wto Wrz 06, 2011 10:56 am

W Lublinie Polsatu News niestety nie ma w kablówceUPC w pakiecie niby pełnym. Nie ma też kanałów tv publicznej - TVP Sport i TVP Historia. Dziwna ta kablówka, bo jednocześnie ma w tej samej ofercie jakieś kanały o wrózbach i tym podobne badziewie. Gdzie mogę tam odradzam korzystanie z usług UPC.
Awatar użytkownika
tomek

tomek Wto Wrz 06, 2011 11:33 am

No cóż TVN24 to od dawna stacja promująca PO, widzowie potrzebuja trochę więcej .. Nie wszyscy to "użyteczni idioci" ale może tak się TVNowi wydawało. Brawo Polsat News!
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Wto Wrz 06, 2011 12:50 pm

TVN24 - Polsat News. PN wyrasta na najbardziej rzetelny kanał informacyjny i ludzie to po prostu czują. Ja sam, osoba w zasadzie nie będąca stałym elektoratem żadnej z partii, przestałem oglądać TVN24 już rok temu. To stacja nastawiona już tylko na temat PiSu. Jako przerywniki dająca wejścia na żywo z lokalnych pożarów kamienic. Polsat News natomiast obrał inną drogę: są bezstronni, w ich stacji zobaczymy polityków wszystkich partii. I czy to jest wywiad z JK czy DT, nikogo dziennikarz nie atakuje ze względu na to z jakiej jest partii.

Polsat Biznes - TVNCNBC. Program TVN to klapa na całej linii, podobnie jak wiecznie dotowana i nie zwracająca się eNka. Ja przestałem oglądać ten program po programie niejakiego Blajera doradzającego jak zamówić stronę internetową. Jako osoba pracująca w agencji kreatywnej, czułem się jak anglista oglądający kogoś kto uczy w TV gramatyki angielskiej nie znając jednocześnie całkowicie języka angielskiego. Porażka na całej linii.
Awatar użytkownika
TOmek

TOmek Wto Wrz 06, 2011 3:14 pm

powiem wprost - wole Polsat News od tvn 24 - mniej klamstw i manipulacji oraz politycznej walki
Awatar użytkownika
Nalewka

Nalewka Wto Wrz 06, 2011 5:46 pm

Brawo Polsat News, trzymam kciuki!

Porzuciłam dawno temu tvn24 na rzecz kanału info w Polsacie, jest bardziej nastawiony na ludzi, a nie na "oglądalność" i jak widać to się sprawdza :P

Stara szkoła tvp? Może tak jest i bardzo się z tego cieszę :)
Awatar użytkownika
klepaucius34

klepaucius34 Wto Wrz 06, 2011 7:45 pm

Przecież TVN24 to telewizyjna wersja Faktu. Próbują zrobić oglądalność na taniej sensacji.
Awatar użytkownika
Jaś

Jaś Śro Wrz 07, 2011 8:01 am

I nie dziwię się.Część TVN 24 prowadzona przez Kużniara,to hi,hi,hi,wszystko "takie śliczne",jeden bełkot w dużej części zagłuszony bezkarnie przez idiotyczne "tło muzyczne" np.zapowiedzi wiadomości są zupełnie niezrozumiałe.I ten - wbrew prawu RYK setek reklam.Wolę Polsat.
Awatar użytkownika
Kakau

Kakau Śro Wrz 07, 2011 9:02 am

a o ile wzrosl zasieg PN w tym czasie?
Awatar użytkownika
gość1000

gość1000 Śro Wrz 07, 2011 1:31 pm

kanały polsatu to wstyd nazwać telewizja...polsat news to żenada jakiej nawet na superstacji nie uświadczysz.
Awatar użytkownika
kl

kl Śro Wrz 07, 2011 3:40 pm

Ale goni! Przecież dzielą ich lata świetlne. Co za tytuł! TVN już na pewno drży ze strachu przed tą bandą niedouczonych dzieciaków z Polsat news co udają profesjonalnych dziennikarzy i tą sitwą wydawców, ktora chce tylko zgarniac kasę i siedzieć na Facebooku
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości