WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hahaha

Polsat po 13 latach zmienia oprawę antenową. Nina Terentiew: szalenie nowoczesna i emocjonalna (wideo)

Hahaha Czw Lut 28, 2019 8:09 am

Szalenie nowoczesna, serio? 😁
Awatar użytkownika
Żak

Re: Polsat po 13 latach zmienia oprawę antenową. Nina Terentiew: szalenie nowoczesna i emocjonalna (wideo)

Żak Czw Lut 28, 2019 8:50 am

Dla Niny wszystko jest szalenie nowoczesne i super.
Awatar użytkownika
ja_to_ja

Re: Polsat po 13 latach zmienia oprawę antenową. Nina Terentiew: szalenie nowoczesna i emocjonalna (wideo)

ja_to_ja Czw Lut 28, 2019 8:58 am

"Hahaha " napisał(a): Szalenie nowoczesna, serio? 😁

A co ma powiedzieć? Że całkowicie wyprztykali się z pomysłów?
Kiedyś przy ramówce mawiała, że zawsze trzeba zaskoczyć widzów nowości - w tym roku, kiedy nikt z producentów nie zgłosił ciekawej propozycji, a sama nie włożyła trudu w szukanie nowości, pani Nina Terentiew zmieniła front i mawia, że nowości nie są potrzebne, że nie wolno zasypać rynku nowościami. Dotychczas z takiej gadaniny słynął prezes TVP, teraz dołączyła do tego chóru dyrektor programowa Polsatu.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Lut 28, 2019 9:23 am

Po kiego grzyba wszędzie ten znaczek #
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Czw Lut 28, 2019 9:42 am

Na TV4 czy TV6 taka oprawa byłaby pewnie ok
Awatar użytkownika
gowno

gowno Czw Lut 28, 2019 10:20 am

obrzydliwa pewnie projektował ją grafik bądz animator ktory ledwo obsuguje after effect. Masakra ...
Awatar użytkownika
Amman

Amman Czw Lut 28, 2019 10:38 am

Co to niby jest? Ja bardzo przepraszam twórców, ale to jedno z najgorszych G, jakie od dawna pokaleczyły mi oczy i uszy.
Awatar użytkownika
Eryk

Eryk Czw Lut 28, 2019 10:42 am

Szalenie nowoczesna i emocjonalna - zupełnie jak Nina Terentiew !
Awatar użytkownika
Aba

Aba Czw Lut 28, 2019 10:50 am

Jaka jest taka jest, najważniejsze, że jest normalna, a nie promująca programy jak to jest teraz w modzie. Teraz jeszcze żeby tylko TVP wprowadziła normalne dżingle reklamowe, tak jak miało to miejsce w Dwójce w dniu żałoby narodowej.
Awatar użytkownika
robert

robert Czw Lut 28, 2019 10:57 am

Polsat to taki balagan ma... polsat 2 stare jak swiat ramówka zmieniona co rok same paradokumenty, polsat film i inne romans, super polsat stare oprawy.. porazkaaa trzeba zrobic rewolucje w tej prywatnej stacji.. najpier zaczniemy od wywalenia niny tesretniev... powinnas juz odejsc na emeryture... powinniscie zatrudnic młodego dobrego czlowieka jako dyrektor programowy... tam ta jest z czasach 90 i programy sa ,,kit,, nic juz niepotrafi.. polsat powoli spada na dno jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
marketer

marketer Czw Lut 28, 2019 10:57 am

Skoro nie ma nowych pozycji w ramówce, to chociaż zmienią oprawę antenową, ale czy to coś da?
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Czw Lut 28, 2019 11:05 am

Bez szału, ale i tak dobrze, że w końcu ją zmienili. Kto to widział jechać kilkanaście lat na jednej oprawie.
Awatar użytkownika
j

j Czw Lut 28, 2019 11:16 am

ówno opakowane w kolorowy swiecacy papierek dla sprzedawcow zniczy moze jest nowoczesne
Awatar użytkownika
a

a Czw Lut 28, 2019 11:18 am

Nowczesna oprawe od lat to ma nowy usmiech Zygmunta
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Lut 28, 2019 11:51 am

Mi się podoba
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości