WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xx

Re: Polsat ujawnił szczegóły jesiennej ramówki. Będą dwie nowości

xx Śro Lip 20, 2022 6:32 am

No to ostatnia ramówka Niny T jest porażką.. zakończyła Dodą...
Awatar użytkownika
Rocky

Re: Polsat ujawnił szczegóły jesiennej ramówki. Będą dwie nowości i ostatni sezon "Świata według Kiepskich"

Rocky Śro Lip 20, 2022 7:13 am

Najlepsza ramówka Polsat rzadzi
Awatar użytkownika
Krzysiek37

Re: Polsat ujawnił szczegóły jesiennej ramówki. Będą dwie nowości i ostatni sezon "Świata według Kiepskich"

Krzysiek37 Śro Lip 20, 2022 7:58 am

To chyba najuboższa ramówka Polsatu ale już od paru sezonów zauważyłem że Ramówka jesienna to bardziej kontyuację wiosennej ramówki a na wiosnę mamy więcej nowości co mojemu powinno odwrotnie Jesień to już krótsze dni dni co raz bardziej ponure co raz miej pracy na działka a wiosna odwrotnie . Czekałem na nowe seriale Polsatu liczyłem że 1-2 trafiają na antenę a tu nic . Nawet Komisarz Mamy nie ma .To teraz wszystko będzie trafiać na Polsat BOX ,a nie może równocześnie się pytam do serwisu i antenę .Czy to.lekke naciskanie by sie pochylić nad Polsat BOX ? Takie me myślenie no pani Nina jeżeli to prawda że od chodzi to w takim kiepskim.stylu.
Awatar użytkownika
Ewka

Ewka Śro Lip 20, 2022 8:07 am

Serio Doda będzie szukała miłości w Polsacie?..
Awatar użytkownika
Telewidz

Telewidz Śro Lip 20, 2022 8:16 am

Doda otwiera ten kondukt
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Lip 20, 2022 8:20 am

Są miejsca, które wymagają doświadczenia, ale i młodości. Rozeznania, przebywania wśród ludzi, a nie tylko na swoim dworze. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Tylko Solorza żal
Awatar użytkownika
Stefa

Stefa Śro Lip 20, 2022 8:24 am

Dajcie spokój z tym określeniem „seriale premium”.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lip 20, 2022 8:27 am

Ta ramowka to tylko odgrzewane kotlety. Caly czas to samo, bez jakiegos pomyslu. I tym maja zachecic ludzi do ogladania ? moze grupa 50+, ale inni to juz tego nie ogladaja.
Awatar użytkownika
studencik

studencik Śro Lip 20, 2022 8:44 am

Polsat rozwalił system, zmiażdży konkurencję
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Lip 20, 2022 8:45 am

Czekam na Love Island , ninja i Dodę
Awatar użytkownika
koksik

koksik Śro Lip 20, 2022 8:45 am

Chyba najlepsza ramówka ever
Awatar użytkownika
Irek świrek

Irek świrek Śro Lip 20, 2022 9:34 am

Dziwne że Doda pojawi się w trakcie Mam Talent i Voica a nie bezpośrednio po ich zakończeniu ok 22 gdzie liedys z sukcesem emitowana była TTBZ
Awatar użytkownika
Brox

Brox Śro Lip 20, 2022 9:59 am

Jeszcze jeden sezon Kiepskich ? Przecież tam już wszyscy nie żyją, poza kilkoma etatowymi menelami.
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Śro Lip 20, 2022 10:57 am

Co za nudne seriale i programy dno Polsat ale TVN będzie lepszy
Awatar użytkownika
Grzesiok

Grzesiok Śro Lip 20, 2022 10:57 am

Wolę jednak TVN jesień
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości