[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD w UPC

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Witek

Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD w UPC

Witek Śro Mar 02, 2016 5:36 pm

Bardzo fajnie że są już w wersji HD Polsat Viasat History i Explore. Bardzo dobre kanały - mam je w CP i często z synem na nie zaglądamy.
Awatar użytkownika
Tomasz

Re: Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD w UPC

Tomasz Czw Mar 03, 2016 2:26 pm

Dokładnie, te kanały są dość atrakcyjne i szybko się okazało, że dla mojej młodzieży domowej są atrakcyjniejsze od innych edukacyjnych/popularno-naukowych w CP. A wersje HD to po prostu była już konieczność. Dobrze że już są.
Awatar użytkownika
kol

Re: Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD w UPC

kol Wto Mar 14, 2017 11:45 am

Polsat Viasat History pozwala sobie emitować ordynarną antypolską propagandę. Nie wiem czy fakt, że ktoś nakręcił jakiś antypolski paszkwil od razu upoważnia polsat do emisji. Widocznie tak. To jest trendy. Niestety brak wartościowych polskich (w końcu POLsat) programów. Tacy to Polacy, elyta. Precz!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości