[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat wyprzedził TVP1, TVN liderem w 16-49. Udany listopad TVP ABC i Czwórki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ała

Polsat wyprzedził TVP1, TVN liderem w 16-49. Udany listopad TVP ABC i Czwórki

Ała Pią Gru 02, 2016 9:21 am

Zobaczcie jaką popularność miała TVP za Tuska. Strata co szóstego widza, mimo wzrostów Polsatu i TVN nadal daje TVP 1 miejsce na podium.
No wśród widzów młodych i w średnim wieku już nie, ale tam strata to katastrofalne 22%.
Ale patrzcie dalej: ogladalność TVP1 i 2 trzymają tylko te programy, które leciały w czasach Tuska. Absolutny brak programów dobrej zmiany.

Tylko jeden kanał zyskał na dobrej zmianie TVP ABC, które bije na głowę ogladalność TVPINFO w grupie 16-49.
Awatar użytkownika
Staszek

Re: Polsat wyprzedził TVP1, TVN liderem w 16-49. Udany listopad TVP ABC i Czwórki

Staszek Pią Gru 02, 2016 9:46 am

Dramatyczne wyniki TVP.
Awatar użytkownika
Aa

Re: Polsat wyprzedził TVP1, TVN liderem w 16-49. Udany listopad TVP ABC i Czwórki

Aa Pią Gru 02, 2016 11:10 am

jeden miesiąc z roku niewiele zmienia
Awatar użytkownika
słupki mnie nie obchodzą

słupki mnie nie obchodzą Pią Gru 02, 2016 11:11 am

Słupki oglądalności nie są wyznacznikiem poziomu programu. Na ogół jest tak, że większą oglądalność ma banał i tandeta. Tylko czy TVP jako telewizja publiczna koniecznie musi schlebiać mniej wymagającym gustom, żeby się pochwalić słupkami oglądalności? Moim zdaniem absolutnie NIE! Niech ten żałosny TVN i równie żałosny Polsat prześcigają się ze sobą w tworzeniu coraz bardziej tandetnych produkcji.

TVP powinna się wycofać z tego wyścigu i tworzyć zupełnie inne programy, bardziej wymagające, misyjne, propagujące konserwatywne wartości i adresowane do widowni innej niż widownia TVN i Polsatu.

Teraz TVP jest mniej komercyjna, bardziej misyjna. I bardzo dobrze!!!
Awatar użytkownika
Szczepański

Szczepański Pią Gru 02, 2016 11:23 am

TVP Info - 20 proc. w dół w olach i ponad 40 proc. w komercyjnej!!! Brawo Piotr Lichota ze Szczecina! Brawo Jacek Kurski z Gdańska!
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Gru 02, 2016 12:08 pm

"słupki mnie nie obchodzą" napisał(a): Słupki oglądalności nie są wyznacznikiem poziomu programu.

Dopytam: Nigdy nie są wyznacznikiem, czy tylko wtedy, gdy spadają TVP?

"słupki mnie nie obchodzą" napisał(a): Teraz TVP jest mniej komercyjna, bardziej misyjna.

QUIZ: Wskaż program misyjny:
a) ROLNIK SZUKA ŻONY /REALITY SHOW POL./
b) M JAK MIŁOŚĆ /TELENOW.POL./
c) KULISY SERIALU M JAK MIŁOŚĆ
Awatar użytkownika
ajajaj

ajajaj Sob Gru 03, 2016 12:47 am

a gdzie są w grupie 16-49 i 16-59 Wiadomości? :D czyżby same mohery po 60tce oglądały TVPiS? hahah
Awatar użytkownika
xv

xv Sob Gru 03, 2016 1:29 am

Dramatyczna sytuacja TVN. To już koniec tej stacji.
Awatar użytkownika
Kraks

Kraks Sob Gru 03, 2016 3:23 pm

Pozycja polsatu akurat mnie nie dziwi... Najlepszą mają ramówkę. Świetne programy rozrywkowe i fajne seriale. Szkoda tylko, że Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo się pokończyły i trzeba czekać do wiosny na kolejne edycje...
Awatar użytkownika
filuś

filuś Sob Gru 03, 2016 3:42 pm

"ajajaj" napisał(a): a gdzie są w grupie 16-49 i 16-59 Wiadomości? czyżby same mohery po 60tce oglądały TVPiS? hahah
Nam mózgu nie trzeba codziennie prać, by mieć własne zdanie. Widać Fakty są niczym kroplówka dla lemingów, ja tam nie mam chorej potrzeby oglądania codziennie Wiadomości. Obecne zmiany w kraju mi pasują i jak coś się zmienia, to wówczas zerkam na Wiadomości. Naprawdę nam "moherom" telewizja 24 h na dobę do życia nie jest potrzebna. Natomiast leming bez TVN24 po prostu GINIE... a tak naprawdę zaczyna widzieć na oczy i nie widzi już tych złych rzeczy... Ludzie wreszcie odetchnęli po ucisku podatkami i podwyżkami cen ze strony PO. Wreszcie.
Awatar użytkownika
PIOTREK

PIOTREK Sob Gru 03, 2016 9:16 pm

TVP ABC NIE MA W POLSACIE CYFROWYM A JAKA OGLĄDALNOSC!
Awatar użytkownika
Prezes

Prezes Nie Gru 04, 2016 12:46 am

"PIOTREK" napisał(a): TVP ABC NIE MA W POLSACIE CYFROWYM A JAKA OGLĄDALNOSC!

Bo jest w naziemnej.
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Nie Gru 04, 2016 7:38 pm

"słupki mnie nie obchodzą" napisał(a): Słupki oglądalności nie są wyznacznikiem poziomu programu. Na ogół jest tak, że większą oglądalność ma banał i tandeta. Tylko czy TVP jako telewizja publiczna koniecznie musi schlebiać mniej wymagającym gustom, żeby się pochwalić słupkami oglądalności? Moim zdaniem absolutnie NIE! Niech ten żałosny TVN i równie żałosny Polsat prześcigają się ze sobą w tworzeniu coraz bardziej tandetnych produkcji.

TVP powinna się wycofać z tego wyścigu i tworzyć zupełnie inne programy, bardziej wymagające, misyjne, propagujące konserwatywne wartości i adresowane do widowni innej niż widownia TVN i Polsatu.

Jeżeli słupki nie mają żadnego znaczenia to niech TVP zwolni multipleksy i nadaje sobie w jakiejś wewnętrznej kablówce na Woronicza, naprawdę tam można się poegzaltować tylko proszę na koniec nie wystawiać społeczeństwu rachunku za te służalcze państwowe media. W ogóle TVP jest instytucją zbędną i każda władza popełnia ten sam fatalny błąd - na początku to coś przejmuje i upolitycznia, a potem takie narzędzie propagandy przekazuje następcy aby zrobił dokładnie to samo. Taki niepisany ohydny partyjny układ i wmawianie, że media państwowe są do czegoś potrzebne - nie są potrzebne do niczego - wystarczy na multipleksie jeden kanał "Parlament" z transmisjami na żywo z Sejmu, orędziami i emitowaniem nagranych obrad kiedy np. 2 organy obradują jednocześnie. Proszę bardzo - złotówka miesięcznie to maksymalny koszt tego przedsięwzięcia - zwłaszcza, że połowa kamer jest zainstalowana na stałe.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Gru 04, 2016 8:59 pm

"filuś" napisał(a):
"ajajaj" napisał(a): a gdzie są w grupie 16-49 i 16-59 Wiadomości? czyżby same mohery po 60tce oglądały TVPiS? hahah
Nam mózgu nie trzeba codziennie prać, by mieć własne zdanie. Widać Fakty są niczym kroplówka dla lemingów, ja tam nie mam chorej potrzeby oglądania codziennie Wiadomości. Obecne zmiany w kraju mi pasują i jak coś się zmienia, to wówczas zerkam na Wiadomości. Naprawdę nam "moherom" telewizja 24 h na dobę do życia nie jest potrzebna. Natomiast leming bez TVN24 po prostu GINIE... a tak naprawdę zaczyna widzieć na oczy i nie widzi już tych złych rzeczy... Ludzie wreszcie odetchnęli po ucisku podatkami i podwyżkami cen ze strony PO. Wreszcie.

Szacun! Żeby stworzyć wywód o tak powykręcanej logice, trzeba było się naprawdę natrudzić.

To jest tak, jakbyś powiedział: "Skoro wygrała moja opcja, to jest mi super i przestaję oglądać telewizję, którą moja ukochana opcja zdobyła właśnie po to, bym ją oglądał."

To się chyba nazywa "redukcja do absurdu".
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Gru 19, 2016 1:17 pm

"słupki mnie nie obchodzą" napisał(a): Słupki oglądalności nie są wyznacznikiem poziomu programu. Na ogół jest tak, że większą oglądalność ma banał i tandeta. Tylko czy TVP jako telewizja publiczna koniecznie musi schlebiać mniej wymagającym gustom, żeby się pochwalić słupkami oglądalności? Moim zdaniem absolutnie NIE! Niech ten żałosny TVN i równie żałosny Polsat prześcigają się ze sobą w tworzeniu coraz bardziej tandetnych produkcji.

Jeśli misją jest schlebianie mniej wymagającym widzom czyli władzy i jej zausznikom to potwierdzam Twoją teorię.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rmbernardmalco oraz 21 gości