[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat zdejmuje seriale „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryki marzeń”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Polsat zdejmuje seriale „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryki marzeń”

widz Nie Kwi 23, 2017 11:35 pm

może by Polsat dał wreszcie jakiś nowoczesny serial a nie serwują telewizję w stylu lat 90 tych ...
Awatar użytkownika
gość

Re: Polsat zdejmuje seriale „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryka marzeń”

gość Nie Kwi 23, 2017 11:42 pm

przecież to dwie klapy. daleko od noszy to moze nigdy mi sie nie podobało wiec sie nie wypowiadam. ale po ameryce marzeń spodziewałem się fajnego paradokumentu w stylu chociażby polsatowskiego poziomu, a nie takiego chłamu którego nie da się oglądać. liczyłem na ciekawe historie a taki koszmar co zrobili to aż wstyd puszczać na antenę.
Awatar użytkownika
gość

gość Nie Kwi 23, 2017 11:46 pm

chociaż jak już tyle odcinków pokazali to by mogli lojalnie dać do końca czyli te 3-4 odcinki pozostałe
Awatar użytkownika
wic

wic Nie Kwi 23, 2017 11:53 pm

Poziom nowej serii "Daleko od noszy" jest świetny. To właśnie dzięki grze aktorów i scenariuszu w starym stylu, bez zmiany formuły można było się poczuć jak te 15 lat temu, co jest ogromnym plusem. Wtedy Polsat był na wysokim poziomie, a obecnie z paradokumentami, kretyńskimi programami rozrywkowymi i żałosnymi "Kiepskimi" osiąga poziom dna. "Daleko od noszy" było odskocznią od tego, pokazano coś w dawnym, zabawnym stylu, ale o tragicznej porze. Gdyby serial był wieczorem, to na pewno by była wyższa oglądalność.
Awatar użytkownika
pulf

pulf Pon Kwi 24, 2017 1:13 am

Doda nie pomogła.
Awatar użytkownika
wystarczyło wybrać inny dzień i porę nadawania

wystarczyło wybrać inny dzień i porę nadawania Pon Kwi 24, 2017 1:15 am

Zapewne gdyby była inna godzina emisji i pora - wtedy byłoby lepiej z oglądalnością. Można było bez żadnego zastanawiania - puszczać serial "Daleko od noszy. Reanimacja" wybranym dniu tygodnia zaraz o 19.30 po nieskończenie długich reklamach - co jest normą wszędzie we wszystkim w durnym Polsacie, zamiast emisji każdego dnia durnego serialu "Kiepscy" - oglądalność na pewno byłaby lepsza niż w soboty - to samo z drugą durną propozycją "Ameryka marzeń". Nie podoba się mnie też że portal wirtualnemedia.pl lubi niejako czy też broni, korzystnie przedstawia, pokazuje wtedy kiedy ktoś poprosi zakłamane wyniki ogólne oglądalności durnego Polsatu, raz pokazując prawdziwe - tak jak tutaj - wnioskuje że wyniki mogły być jeszcze trochę niższe tak jak wszystkiego na durnym Polsacie i ich pozostałych klonach do nadawania reklam z tragiczną ofertą programową - co jest normą od zawsze w Grupie Polsat - coś co jest największym złem w naszym chorym kraju...
Awatar użytkownika
OLO

OLO Pon Kwi 24, 2017 2:09 am

"Daleko od noszy - reanimacja" kiepsko grany serial. czyli pani Doda nie zagra od 2 sezonu na stałe jak było planowane. dobrze, że Polsat zdejmuje ten serial. co do "Ameryki marzeń", to to było w miarę ciekawe. mogliby wrzucić "Amerykę marzeń" do IPLI, albo pokazać dalsze odcinki w POLSAT 2.
Awatar użytkownika
Telemaniak

Telemaniak Pon Kwi 24, 2017 7:07 am

Ja oglądałem daleko od noszy i widziałem już ten 9 odcinek tyle że wszystko na ipli nie w tv. Ciekawe czy dla nich ma to znaczenie gdzie to się obejrzy?
Awatar użytkownika
Ariel

Ariel Pon Kwi 24, 2017 7:17 am

Nic dziwnego, że Daleko od noszy spada. Jak się zatrudnia Dorotę Rabczewską, to musi się skończyć klapą. Czy tego nikt się nie spodziewał? Ludzie nie oglądają tego serialu ze względu na jej udział, to jest pewnego rodzaju bojkot.
Awatar użytkownika
Widz 2

Widz 2 Pon Kwi 24, 2017 7:40 am

Jak już zdejmują Daleko od noszy to chociaż powinni dokończyć np. w Ipli jeśli w TV nie. A teraz w zamian co dadzą? Powtórki. Żałosne. Moim zdaniem powinni dokończyć sezony i ewentualnie potem nie robić następnych, a nie zdejmować w trakcie sezonu. Co za idiota ten pomysł rzucił...
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Pon Kwi 24, 2017 9:17 am

Ameryki marzeń nie znam. Obawiam się tylko, żeby Kurski nie uraczył nas Dalekimi noszami. On bardzo lubi starocie.
Awatar użytkownika
michalr90

michalr90 Pon Kwi 24, 2017 9:30 am

"gość" napisał(a): spodziewałem się fajnego paradokumentu
LOL²
Awatar użytkownika
DW

DW Pon Kwi 24, 2017 9:44 am

Moim zdaniem 2 główne przyczyny "porażki" Noszy to:
1. Doda w obsadzie
2. Pora emisji
Jak to w powiedzeniu, choćby skały sra...y w sobotę o 16-tej nie będzie porządnej oglądalności nawet najlepszych produkcji. Grupa docelowa jest w tym czasie na zakupach, robi porządki, majsterkuje w garażu albo - po prostu jest na spacerze z dziećmi w lesie.
Awatar użytkownika
brat siostry Basen

brat siostry Basen Pon Kwi 24, 2017 10:56 am

Stare "Daleko od noszy" odkryłem dopiero podczas powtórek o północy w Polsacie 2. Nowe obejrzę na ipli, podziwiając precyzyjny scenariusz, trafione dialogi i grę aktorów (aktorów, nie celebrytki). Pora emisji faktycznie fatalna.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Pon Kwi 24, 2017 11:10 am

Otwarte przyznanie się do porażki, budzi szacunek
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości