[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsat zmienił nazwę programu „Kabaret na żywo” na „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”. Emisja od 9 września

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krzysiek 34

Polsat zmienił nazwę programu „Kabaret na żywo” na „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”. Emisja od 9 września

Krzysiek 34 Pon Lip 23, 2018 12:27 am

Dla mnie fajne posuniecie ten Kabaret już pokazał że u mnie prowadzić programy rozrywkowe oczywiście program będzie prowadzony już chyba bez Igora Kwiatkowskiego .ale sądzę że panowie dadzą radę czekamy do 9 września.
Awatar użytkownika
Ciekawe

Re: Polsat zmienił nazwę programu „Kabaret na żywo” na „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”. Emisja od 9 września

Ciekawe Pon Lip 23, 2018 12:42 am

Czy Ty umiesz coś sam napisać? Chyba nie. Przykre.
Awatar użytkownika
Tomekk

Re: Polsat zmienił nazwę programu „Kabaret na żywo” na „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”. Emisja od 9 września

Tomekk Pon Lip 23, 2018 7:13 am

Duzo lepsze bylo jak co tydzien inny kabaret byl gospodarzem.Zreszta zrobila sie za dluga nazwa
Awatar użytkownika
Ramówka jesień 2018

Ramówka jesień 2018 Śro Lip 25, 2018 5:24 pm

Na Polsacie masę nowości i ciężko gdzieś to wszystko pomieścić , myślę że będzie to tak : Poniedziałek - nadal Filmy od 20 ; Wtorek 20- The Gong Show ; środa 20: świat według kiepskich , 21: Mecze i być może na przemian z All toegheter now ; czwartek : 20: nasz nowy dom, 21 przyjaciółki , 22 cztery wesela ; piątek 20 : the world of dance , 22 Lepiej późno niż wcale ; sobota 20 : all toegheter now , 22 twoja twarz brzmi znajomo ; niedziela 20: w rytmie serca , 21 kabarety paranienormalni tonight , uufff dużo tego i strasznie duża będzie rywalizacja między TVP , POLSATEM a TVN w tym roku , cieżko powiedzieć kto wygra , bo każda stacja ma hity i klapy .
Awatar użytkownika
Paw

Paw Sob Lip 28, 2018 10:58 am

Widziałem występ Paranienormalnych w Łebie i nawet bez Mariolki dają radę.Zobaczymy co pokażą w TV.
Awatar użytkownika
Dorcia

Dorcia Sob Lip 28, 2018 12:02 pm

Ciekawe czy znów zatrudnią Michała Czerneckiego? Bardzo mi się z nim podobali
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości