[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polsatnews.pl z internetowym magazynem „Tygodnik”, w jego ramach autorski podcast Piotra Witwickiego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michał

Polsatnews.pl z internetowym magazynem „Tygodnik”, w jego ramach autorski podcast Piotra Witwickiego

michał Pią Lut 07, 2020 8:44 am

Kopiowanie TVN24, jak zwykle :-)
Awatar użytkownika
Ada

Re: Polsatnews.pl z internetowym magazynem „Tygodnik”, w jego ramach autorski podcast Piotra Witwickiego

Ada Pią Lut 07, 2020 9:15 am

Niesympatyczna bucowatość pana Piotra odstręcza mnie od jego dziennikarskich wysiłków. Poza tym skończy się jak zwykle w Polsacie - za trzy miesiące zabraknie pieniędzy dla autorów zewnętrznych i ten cały Tygodnik będą robić dziennikarze portalu w ramach dołożonej dodatkowej roboty ale bez dodatkowej kasy.
Awatar użytkownika
Abra

Re: Polsatnews.pl z internetowym magazynem „Tygodnik”, w jego ramach autorski podcast Piotra Witwickiego

Abra Pią Lut 07, 2020 9:26 am

Ponoć poprzednia Red Nacz (wbrew pozorom był ktoś taki :-) ) portalu , sympatyzująca mocno z POKO niejaka pani Beata awansowała aż do archiwum :-). Ścieżka kariery przed panem Piotrem jest więc już zarysowana, gdy tylko zmieni się polityczny wiatr.
Awatar użytkownika
Qwerty

Qwerty Pią Lut 07, 2020 10:09 am

Żeby robić porządny tygodnik internetowy trzeba mieć porządne umiejętności dziennikarskie a dziennikarze muszą mieć jeszcze czas na dłubanie tekstòw i odpowiednie wynagrodzenie . Nie dostrzegam takich kompetencji w obecnym zespole, ktòry głównie po tajności przeklepuje rozmòwki z własnej anteny i wczorajsze newsy z lokalnej prasy.
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Pią Lut 07, 2020 8:27 pm

Wyjątkowy pomysł i wspaniała telewizja, oby tak dalej;)
Awatar użytkownika
-=×=-

-=×=- Pią Lut 07, 2020 9:15 pm

I bardzo dobrze!
Awatar użytkownika
Ja

Ja Sob Lut 08, 2020 11:10 am

Witwicki to akurat jeden z najbardziej apolitycznych dziennikarzy. Zobaczę z chęcią jak mu to wyjdzie
Awatar użytkownika
=(😀)=

=(😀)= Nie Lut 09, 2020 3:15 pm

Obejrzałem, posłuchałem.
Źle to wygląda, brzmi jeszcze gorzej. Do strony merytorycznej się nie odnoszę.
Zawodowa, profesjonalna telewizja a domorośli podcasterzy potrafią zrobić to lepiej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości