[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polscy dystrybutorzy Apple: nie obrażaliśmy Samsunga na Facebooku. Kto to zrobił?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
trebor

Polscy dystrybutorzy Apple: nie obrażaliśmy Samsunga na Facebooku. Kto to zrobił?

trebor Pią Lis 25, 2011 12:17 pm

mam telewizor 37" full HD LCD Samsunga - po dwóch latach pojawiła się plama na ekranie na całą wysokość ekranu (a telewizor wisi na ścianie i nikt go nie rusza), mam też monitor tej firmy - sfajczył mu się zasilacz, nagrywarka Samsunga w komputerze przestała nagrywać jeszcze na gwarancji...itd a najgrosze to są historie z ich pamięciami - od znajomej właśnie dostałem dysk twardy - cykający, co oznacza uszkodzoną głowicę i naprawę za grube pieniądze bez gwarancji odzyskania danych - wiecie co niech się koreańczycy wezmą za jakość a nie obrażanie za negatywne teksty o swojej marce - bo SĄ W PEŁNI ZASŁUŻONE! Samsung to tanie badziewie!
Awatar użytkownika
kuwal

Re: Polscy dystrybutorzy Apple: nie obrażaliśmy Samsunga na Facebooku. Kto to zrobił?

kuwal Pią Lis 25, 2011 1:04 pm

To idź do srwisu. Kogo to obchodzi.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Polscy dystrybutorzy Apple: nie obrażaliśmy Samsunga na Facebooku. Kto to zrobił?

Marcin Pią Lis 25, 2011 1:40 pm

trebor TROLLu – dzięki podzespołom Samsunga istnieje firma Apple!
Musisz być fanbojem Apple'a, czyli IDIOTĄ, skoro nakupiłeś tyle "badziewia" od samsunga…
Awatar użytkownika
Leon

Leon Pią Lis 25, 2011 2:50 pm

Wszystko zależy od tego kto co lubi. Czy wolisz mały, zamknięty, autystyczny świat z kolorowanek (Apple), czy też profesjonalny wszechświat z nieskończonymi możliwościami (Samsung)?
Awatar użytkownika
zielko

zielko Pią Lis 25, 2011 4:53 pm

trebor to pewnie ten moderator z wyżej wymienionego profilu, nie poddaje się i jedzie z komunikacją dalej..
Awatar użytkownika
max

max Pią Lis 25, 2011 7:27 pm

Trebor nie wiem co z tobą nie tak, kupujesz tyle produktów samsunga bo są kiepskie? Ja mam i jakoś działają bardzo dobrze. Ale cóż, może to wynik tego, że nie jestem opóźniony.
Awatar użytkownika
fggg

fggg Sob Lis 26, 2011 4:43 am

Apple poważnie powinno coś zrobić ze swoimi psychofanami bo SZKODZĄ MARCE. Przez te głupie małpy psychotyczne posiadanie Apple staje się powoli obciachem.
Awatar użytkownika
amiga 500

amiga 500 Sob Lis 26, 2011 11:28 am

prawda jest taka że apple w porównaniu z samsungiem nie ma nic do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Tenshi

Tenshi Nie Lis 27, 2011 3:34 pm

Jak się ma w życiu Szczęście -to i Samsung dobrze działa.A ja uwielbiam malutki ,autystyczny świat z kolorowanek Apple'a.Nawet jeśli to nikogo nie obchodzi. ;)
Awatar użytkownika
emp

emp Śro Gru 07, 2011 4:23 pm

Każdy lubi to co chce. Np.dla mnie wszystko od Appla to chłam. Korzystałem z różnych produktów tej firmy i nigdy nie byłem z nich zadowolony. Zawsze coś było z nimi nie tak. Ale jak ktoś ich lubi.... Cóż wolna wola.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości