WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polak

Polscy piłkarze mecze grupowe na MŚ Rosja 2018 zagrają 19, 24 i 28 czerwca - transmisje w TVP pobiją rekordy oglądalności z Euro 2012 i 2016?

Polak Pią Gru 01, 2017 7:50 pm

Polska-Kolumbia będzie miała mega oglądalność, ale reszta niestety raczej nie rekordową, ze względu na wczesną godzinę. To jest raczej oczywiste.
Awatar użytkownika
kibic

Re: Polscy piłkarze mecze grupowe na MŚ Rosja 2018 zagrają 19, 24 i 28 czerwca - transmisje w TVP pobiją rekordy oglądalności z Euro 2012 i 2016?

kibic Pią Gru 01, 2017 7:52 pm

Liczę na świetne wyniki reprezentacji oraz oglądalności. To buduje patriotyzm i ducha narodu.
Awatar użytkownika
MrMundial

Re: Polscy piłkarze mecze grupowe na MŚ Rosja 2018 zagrają 19, 24 i 28 czerwca - transmisje w TVP pobiją rekordy oglądalności z Euro 2012 i 2016?

MrMundial Pią Gru 01, 2017 7:58 pm

Dobrze, że reprezentacja wróciła do TVP. Polska! Do boju!
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Pią Gru 01, 2017 8:09 pm

Cieszyć się nie ma z czego ,wszystkie mecze na szyfrowanym kanale TVP Sport który paradoksalnie jest reklamowany na kanałach rzekomo misyjnych ,czyli tutaj gdzie go nie ma i nie będzie
Awatar użytkownika
wyjaśniam uprzejmnie

wyjaśniam uprzejmnie Pią Gru 01, 2017 8:17 pm

"Sławek" napisał(a): Cieszyć się nie ma z czego ,wszystkie mecze na szyfrowanym kanale TVP Sport który paradoksalnie jest reklamowany na kanałach rzekomo misyjnych ,czyli tutaj gdzie go nie ma i nie będzie
"Szyfrowany! kanał TVP"? No tego to jeszcze nie grali. Ten kanał nie jest nawet "kodowany", po prostu nie jest w naziemnej (jeszcze).
KODowcy i bojówka anty-tvp mogła wystawić kogoś bystrzejsze do próby dyskredytowania tvp.
Te mecze będą (bezpłatnie) na głównej antenie TVP, tvp sport, a także za dramo w internecie na sport.tvp.pl (chyba tylko z obszaru Polski).
Awatar użytkownika
Pola

Pola Sob Gru 02, 2017 12:19 am

Bojowka TVN i Polsat zalamana...
Beda kabarety i transmisja marszu KODu
Awatar użytkownika
OLO

OLO Sob Gru 02, 2017 12:47 pm

Mam nadzieję, że mecze naszych będzie pokazywać jakaś zagraniczna stacja. Nie chodzi o to, że to w tv PiS, ale o Szpakusia sepleniącego. Ten facet działa mi na nerwy.
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Sob Gru 02, 2017 7:41 pm

"wyjaśniam uprzejmnie" napisał(a): Szyfrowany! kanał TVP"? No tego to jeszcze nie grali. Ten kanał nie jest nawet "kodowany", po prostu nie jest w naziemnej (jeszcze).
KODowcy i bojówka anty-tvp mogła wystawić kogoś bystrzejsze do próby dyskredytowania tvp.
Te mecze będą (bezpłatnie) na głównej antenie TVP, tvp sport, a także za dramo w internecie na sport.tvp.pl (chyba tylko z obszaru Polski).

Wszystkie kanały TVP są szyfrowane z wyjątkiem Polonia i Info (ale akurat ten kanał z wiadomych przyczyn) TVP Sport jest szyfrowany od dekady (chwilę był dostępny FTA a potem ten słynny komunikat TVP - rozpoczynamy kodowanie anten ) ,paradoksalnie pojemność satelitarna jest wynajmowana u ITI właściciela znienawidzonego kanału TVN 24 który rzekomo "próbuje obalić rząd"
Awatar użytkownika
o w mordę

o w mordę Sob Gru 02, 2017 9:49 pm

W 2018 roku po raz pierwszy w życiu zbojkotuję piłkarskie MŚ i nie będę ich oglądał dla zasady. Wszystko ze względu na kraj, w którym MŚ będą rozgrywane... Przykro mi.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Gru 03, 2017 1:32 pm

Czuję pewien niesmak, myśląc o MS w Rosji... Chyba większy tylko na myśl o MS w Katarze...
Z resztą nie ja jeden. MS w Rosji jest pierwszymi mistrzostwami, gdzie z takim trudem gromadzi się sponsorów.
Oczywiście, ludzie i tak będą oglądać. Podobnie, jak będą jeść na obiad zupę, którą podano. Nieco lepszą, lub nieco gorszą. Ale... jednak smak się liczy.
Rosja + Szpakowski (jeśli będzie), będzie oznaczała, że prawdopodobnie nie obejrzę kilku meczów z mniej ważnych grup, które być może bym obejrzał.
No może, gdyby jednak wróciła truskawka na torcie...
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Gru 03, 2017 1:34 pm

"o w mordę" napisał(a): W 2018 roku po raz pierwszy w życiu zbojkotuję piłkarskie MŚ i nie będę ich oglądał dla zasady. Wszystko ze względu na kraj, w którym MŚ będą rozgrywane... Przykro mi.

Rosja mi nie pasuje.
Ale jej następca - Katar za to są dopiero jaja jak berety.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Gru 03, 2017 1:36 pm

"OLO" napisał(a): Mam nadzieję, że mecze naszych będzie pokazywać jakaś zagraniczna stacja. Nie chodzi o to, że to w tv PiS, ale o Szpakusia sepleniącego. Ten facet działa mi na nerwy.

Bardzo fajnie mi się poprzednio oglądało na ZDF i Das Erste. Nie narzucający się, oszczędny komentarz.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości