WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rubena

Polska Agencja Prasowa przejmie Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita”

rubena Pią Sie 10, 2018 9:56 am

jaka jest korzyść wynikająca z tego połączenia?
pytam serio, bo nie znalazłam w tekście nic na ten temat.
Awatar użytkownika
Zem

Re: Polska Agencja Prasowa przejmie Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita”

Zem Pią Sie 10, 2018 9:47 pm

"rubena" napisał(a): jaka jest korzyść wynikająca z tego połączenia?
pytam serio, bo nie znalazłam w tekście nic na ten temat.

Kiedyś była to gazeta rządowa, lepiej mi się ją czytało niż Trybunę i tak pozostało.
Awatar użytkownika
D

Re: Polska Agencja Prasowa przejmie Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita”

D Nie Sie 12, 2018 12:51 am

Abstrahując od polityki i mediów, biznesowo bardzo ok. Ale kto myśli o biznesie w świecie polityki
Awatar użytkownika
RP dla PAP

RP dla PAP Nie Sie 12, 2018 6:20 am

PAP powinna przejac dziennik Rzeczpospolita. Tutuł w czasach gdy był w części państowy miał najlepsze lata. Wbrew pozorom, teksty były bardziej niezależne niż teraz. PiS powinien zmusić Hajdarowicza do sprzedaży Rzepy.
Awatar użytkownika
Espana

Espana Pon Sie 27, 2018 7:43 pm

A czy to prawda, że poprzednim Prezesem wydawnictwa Rzeczpospolita był p.Tomasz Przybek, obecnie członek zarządu pap?
Awatar użytkownika
True

True Czw Wrz 20, 2018 6:58 pm

"Espana" napisał(a): A czy to prawda, że poprzednim Prezesem wydawnictwa Rzeczpospolita był p.Tomasz Przybek, obecnie członek zarządu pap?
Prawda
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości