WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ale

Polska branża o „wymieraniu agencji reklamowych”: agencje przetrwają, kłopot mają te sieciowe

Ale Pią Paź 23, 2015 9:57 am

Myślę, że gościowi chodzi dokładnie o to, co powiedział: że agencje reklamowe (komunikacyjne - jeden shit) w czasach rewolucji technologicznej stają się klientom najzwyczajniej zbędne. Słyszałem tę tezę popartą całkiem sensownymi argumentami na paru branżowych spotkaniach właśnie w USA.
Trzeba mieć tylko otwarty umysł, żeby to ogarnąć, więc na pewno ostatnimi do tego ogarnięcia są faceci żyjący z tzw. reklamy. Oni do końca z protekcjonalnym uśmieszkiem będą zaklinać rzeczywistość.
Awatar użytkownika
ŁT

Re: Polska branża o „wymieraniu agencji reklamowych”: agencje przetrwają, kłopot mają te sieciowe

ŁT Pią Paź 23, 2015 10:28 am

Oczywiście, że agencje w starym dobrym stylu czeka śmierć, a gwoździem do trumny jest MarTech.
Awatar użytkownika
dfsa

Re: Polska branża o „wymieraniu agencji reklamowych”: agencje przetrwają, kłopot mają te sieciowe

dfsa Pią Paź 23, 2015 1:52 pm

Szanownia Pani Beato Goczał, co to jest CEO? I przy okazji literówka w lidzie ("Robesrt").
Awatar użytkownika
maciek

maciek Śro Paź 28, 2015 12:25 pm

Jedyna sensowna wypowiedz to wypowiedz Kamili Ziober. Ma sens.
Awatar użytkownika
Cyberspecman

Cyberspecman Sob Sty 06, 2018 9:57 am

To co się mówi medialnie to tylko propaganda. To taki krzyk tonącego żeby zrobić dobry wizerunek przed końcem. Młode agencję a tagże małe agencję reklamowe upadną lub będą wegetować. Kilka lat wstecz był bum na strony www, wizytówki, plakaty reklamowe firm. Czy na przykład foto video. Dziś większość firm ma od dawna swoje strony, młode firmy mało co korzystają z usług reklamowych wolą korzystać z poczty pantoflowej. Dziś wiele wesel, uroczystości filmowana jest kamerami w smartfonach przez gości i rodiny pary młodej. Bądźmy realistami. Te agencję utrzymają się co są agencjami korporacyjnymi i działającymi na zlecenia dużych firm. Dziś media reklamowe upadają tak jak upadły wypożyczalnie kaset video, sklepy z płytami z muzyką. Życzę wszystkim powodzenia. Ja przekonałem się że firmom szkda nawet 20zł na miesięczną reklamę.
Awatar użytkownika
Cyberspecman

Cyberspecman Sob Sty 06, 2018 10:00 am

Reasumując mój poprzedni komentarz. Tu nie chodzi o technologię. Tu chodzi o inwestycję w reklamę a wielu właścicieli firm szkoda nawet 2 zł. Co zauważyłem na parkingu gdy właściciel dużej firmy zamiast zatrzymać się na parkingu. Zatrzymał się na zakazie bo mu było szkoda kilku złotych.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości