WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
albinos
 

Polska giełda jest w największym kryzysie od momentu jej powstania

albinos Pią Gru 23, 2016 12:22 pm

Kto ma resztki rozsądku, zwiewa. Po co nam strategia, przewidywalność i stabilność gospodarki, etc. ? My mamy nową ideologię i Doktrynę Wielkiego Brata, a w razie czego bracia Węgrzy nam pomogą - podeślą paprykę ;)
Awatar użytkownika
PRS
 

Re: Polska giełda jest w największym kryzysie od momentu jej powstania

PRS Sob Gru 24, 2016 10:29 pm

wskaźnik polegający na liczbie spółek wchodzących i schodzących to żaden wskaźnik. Liczy się kapitalizacja rynkowa wszystkich spółek notowanych na giełdzie. Giełda została zmarginalizowana przez poprzedni rząd który najpierw zdemontował OFE oraz bardziej koncentrował się nad ewentualną sprzedażą giełdy niż jej rozwojem. W tym roku swobodnie można było zarobić na dużych spółkach jak PZU, Orlen, KGHM i które nadal mają potencjał wzrostu. GPW potrzeba jest nowej strategii jako centrum biznesowe Europy Środkowej której rola automatycznie wzrośnie jak Europa Środkowa będzie więcej znaczyć w Europie. Paradoksalnie obecnie GPW staje przed historyczną szansą. Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
rafał
 

Re: Polska giełda jest w największym kryzysie od momentu jej powstania

rafał Pon Gru 26, 2016 5:24 pm

Główne indeksy giełdowe są w długoterminowym trendzie wzrostowym. Widzę dużo komentarzy ludzi niedoświadczonych grą i wg mnie to odstrasza ludzi od giełdy.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości