WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Polska reklama 5,3 proc. w dół przez cięcia w FMCG. Tylko internet i kina na plusie

ekspert Wto Lis 20, 2012 11:53 am

jak kina beda dalej dawac 30 minutowe bloki reklamowe przed seansem to szybko sie skonczy ich dynamika. ja juz na film spozniam sie specjalnie 20 minut.
Awatar użytkownika
BOOM

Re: Polska reklama 5,3 proc. w dół przez cięcia w FMCG. Tylko internet i kina na plusie

BOOM Wto Lis 20, 2012 12:52 pm

Wszyscy czekamy na WIELKIE BOOM! Cóż, zmiany, zmiany, zmiany.
Awatar użytkownika
account

Re: Polska reklama 5,3 proc. w dół przez cięcia w FMCG. Tylko internet i kina na plusie

account Wto Lis 20, 2012 8:24 pm

W przyszłym roku spadek będzie jeszcze większy
Awatar użytkownika
wert

wert Wto Lis 20, 2012 9:59 pm

ekspert napisał(a):jak kina beda dalej dawac 30 minutowe bloki reklamowe przed seansem to szybko sie skonczy ich dynamika. ja juz na film spozniam sie specjalnie 20 minut.

a ja juz do kina w ogóle nie chodzę.
Awatar użytkownika
flashki

flashki Śro Lis 21, 2012 5:07 pm

racja, te namolne reklamy w kinach to dramat. W dodatku dźwięk tak przesterowany i na takim poziomie, jakby seanse były tylko dla niedosłyszących ( przy całym szacunku dla tych ostatnich). Powinni płacić odszkodowanie za ubytek słuchu po seansie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości