WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Master

„Polska z góry” nową produkcją Planete+. Premiera 21 sierpnia

Master Sob Sie 19, 2017 11:27 am

Bardzo lubię tego typu programy, parę lat temu Niemcy zrobili taki o wybrzeżu bałtyckim i trochę Polski od strony morza również pokazali, było super, obawiam się jednak czy dron to udźwignie, ale trzymam kciuki, w końcu 4k weszło już na drony👍
Awatar użytkownika
Mirek54

Re: „Polska z góry” nową produkcją Planete+. Premiera 21 sierpnia

Mirek54 Nie Sie 20, 2017 11:05 am

Cudownie ! Będę na pewno oglądał. Kiedyś oglądałem Anglia z lotu ptaka. Fajnie , że coś takiego powstało/Trzymam kciuki za dalszą kontynuacją tego serialu. Powodzenia
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Nie Sie 20, 2017 11:41 am

Czy Planete+ ma coś z abonamentu? Nie ma, bo nie emituje śpiewanego koła fortuny. Nie może też liczyć na nieoprocentowaną pożyczkę ministerialną, bo jest zwyczajnie kanałem dla ludzi myślących ciekawych świata.
Awatar użytkownika
Master

Master Wto Sie 22, 2017 9:42 am

Wczoraj był 1 odcinek - zajebisty! Moje obawy z poprzedniego posta zostały rozwiane, obraz wspaniały! Już nie mogę się doczekać następnego odcinka! 👍
Awatar użytkownika
moje"

moje" Czw Sie 24, 2017 9:19 am

Fajny dokument, ale widać, ze zamysł nie był taki, jak cyklu "Świat z góry". Tu widać czysto ekologiczny dokument. Coś decydowało tu finansowanie. Trochę szkoda, bo mało treści o historii, zabytkach, miejscach, bo tak naprawdę brak nowocześnie zrobionych dokumentów pokazujących atrakcje Polski. Polscy twórcy robią znakomite filmy przyrodnicze, ten serial wpisuje się w ten nurt.
Awatar użytkownika
weronika

weronika Śro Lis 15, 2017 8:21 pm

Program piękny, ale bardzo przeszkadza zbyt głośny podkład muzyczny do głosu lektora. Proszę to skorygować.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Sty 05, 2018 8:07 pm

Świetny pomysł proszę o więcej...
Awatar użytkownika
kroiciel

kroiciel Nie Sty 21, 2018 12:59 pm

Serial urzeka nie tylko cudownymi widokami, ale też podkładem muzycznym i... niesamowitym głosem lektora, który idealnie wpisuje się w całość. Jeden z najlepszych seriali dokumentalnych ostatnich lat!
Polska jest piękna!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości