[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Polski świat” i „Najgorsze polskie tatuaże” w TTV

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

„Polski świat” i „Najgorsze polskie tatuaże” w TTV

Widz Śro Lut 17, 2021 8:25 am

No i to jest stacja która szuka . Tatuaże widziałem w Player. Spoko!
Awatar użytkownika
k8

Re: „Polski świat” i „Najgorsze polskie tatuaże” w TTV

k8 Śro Lut 17, 2021 10:04 am

"Widz" napisał(a): No i to jest stacja która szuka . Tatuaże widziałem w Player. Spoko!

Ja też jestem po I odcinku, seria zapowiada się ciekawie. Na plus tatuażyści Florek i Kaja Karolina natomiast Reduch zbyt pewny siebie a wykonał tatuaż najgorzej w odcinku
Awatar użytkownika
bemben

bemben Śro Lut 17, 2021 10:05 am

Fajnie, że wraca Down the Road, najlepszy program ostatnich lat w telewizji.
Awatar użytkownika
x

x Śro Lut 17, 2021 3:44 pm

Ciekawe kto to ogląda...bezrobotni ? Chałtura do potęgi 10tej.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Lut 17, 2021 6:55 pm

Zaskoczenie bardzo duże. Najbardziej interesuje mnie program o tatuażach. Down The Road po prostu program który wzrusza do łez.
Awatar użytkownika
Fanka

Fanka Sob Lut 20, 2021 11:13 pm

TTV I TVN najlepsze nowości i hity seriale :-) moje kanały lepsze od TVP gorzej....dnoo
Awatar użytkownika
Tobik

Tobik Sob Lut 20, 2021 11:14 pm

Down The Road najlepszy program kocham to :-)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości