[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polski Top przez 12 godzin w Radiu 357. Zagrają Koteluk, Przybysz, Skubas

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Polski Top przez 12 godzin w Radiu 357. Zagrają Koteluk, Przybysz, Skubas

Gość X Nie Maj 02, 2021 5:12 pm

Powodzenia Panie Marku.
Ja gram 3-dniowy od wczoraj do jutra.
Awatar użytkownika

Re: Polski Top przez 12 godzin w Radiu 357. Zagrają Koteluk, Przybysz, Skubas

Nie Maj 02, 2021 5:54 pm

Poprawcie skrót – nie „oddali ponad 2,5 tys. głosów”, tylko na ponad 2m5 tys. utworów. Zresztą w najnowszych statystykach podają, że dużo ponad 2,5 tys., a dokładniej ponad 6 tys.
I ponad 90 tys. głosów! A jeszcze kilka dni temu podawali, że jakieś kilkanaście tys. :-)
Awatar użytkownika
Nikodem

Nikodem Nie Maj 02, 2021 6:15 pm

Radio Bronek jeszcze działa powielając trójkowe pomysły?
Awatar użytkownika
Wera

Wera Nie Maj 02, 2021 6:16 pm

"•" napisał(a): Poprawcie skrót – nie „oddali ponad 2,5 tys. głosów”, tylko na ponad 2m5 tys. utworów. Zresztą w najnowszych statystykach podają, że dużo ponad 2,5 tys., a dokładniej ponad 6 tys.
I ponad 90 tys. głosów! A jeszcze kilka dni temu podawali, że jakieś kilkanaście tys.

Przecież nikt tego nie liczy - kolejność jak zawsze ustali Mareczek
Awatar użytkownika
kamil

kamil Nie Maj 02, 2021 6:27 pm

Jesoo, nie śpie już od trzech nocy: na którym miejscu będzie Niemen, a na którym Perfect? O Bożeee, już się nie mogę doczekać!!!!!!
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Maj 02, 2021 6:41 pm

"Nikodem" napisał(a): Radio Bronek jeszcze działa powielając trójkowe pomysły?

Dziś Dzień Flagi ! Czy Pan Marek nie powinien dziś maszerować za czekoladowym orłem w różowych okularach i z różowymi balonikami?
Awatar użytkownika
leo

leo Nie Maj 02, 2021 6:44 pm

"Wera" napisał(a): Przecież nikt tego nie liczy - kolejność jak zawsze ustali Mareczek

Cześć, Ciechan. Jak idzie żebranie o telefony od słuchaczy? Zadzwonił ktoś?
Awatar użytkownika
kodym

kodym Nie Maj 02, 2021 6:52 pm

trolle wyszly, idzcie lepiej bronic dyzme i jego dzialki, bo tu nie wasz poziom zeby zrozumiec.
Awatar użytkownika
róż

róż Nie Maj 02, 2021 7:33 pm

"Ewa" napisał(a):

Dziś Dzień Flagi ! Czy Pan Marek nie powinien dziś maszerować za czekoladowym orłem w różowych okularach i z różowymi balonikami?

Kicz dekady z 2013 roku. Kwiat różowej Trójki składa hołd Bronkowi. Oczywiście apolityczne. Dyryguje pani w pasemkach. To była demokracja!
Awatar użytkownika
3

3 Nie Maj 02, 2021 7:59 pm

"róż" napisał(a):
"Ewa" napisał(a):

Kicz dekady z 2013 roku. Kwiat różowej Trójki składa hołd Bronkowi. Oczywiście apolityczne. Dyryguje pani w pasemkach. To była demokracja!

Człapał Niedźwiecki, Strzyczkowski. Demokrata gomułkowski Mann. Radio Bronek pełną gębą
Awatar użytkownika
Gal

Gal Nie Maj 02, 2021 8:44 pm

Wyobraź sobie, że działa i ma się coraz lepiej. Ciężko ci przeboleć, Nikodemie, że im się udało? Co za pech. Przecież w Polsce nic nie prawa się udać, dzięki takim ludziom, jak ty.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Nie Maj 02, 2021 8:49 pm

"3" napisał(a):
"róż" napisał(a):
"Ewa" napisał(a):

Człapał Niedźwiecki, Strzyczkowski. Demokrata gomułkowski Mann. Radio Bronek pełną gębą

A mnie się wydaje, że widziałem tam Czabańskiego z czerwoną flagą.
Awatar użytkownika
Fila

Fila Nie Maj 02, 2021 8:58 pm

"Gal" napisał(a):
"3" napisał(a):
"róż" napisał(a):
"Ewa" napisał(a):

A mnie się wydaje, że widziałem tam Czabańskiego z czerwoną flagą.

Manna chyba nie było. Byli Metz i oczywiście Olszański
Awatar użytkownika
lila

lila Nie Maj 02, 2021 10:09 pm

Boszeee, jak Maanamu nie będzie na pierwszym miejscu to się potnę chyba.
Awatar użytkownika
Derek

Derek Nie Maj 02, 2021 10:41 pm

Ależ władzy naszej kochanej przeszkadza Radio 357 i Radio Nowy Świat. Szlag ich trafia, że powstały dwie dobre stacje radiowe. Cóż pozostało...? Obrzucić... ekstrementami. Może ciś się przyklei. Łatwo jest rozwalać. Budować trudno. Więc zazdrość ściska pośladki, że w dniu 3 Maja kilja tysięcy ludzi będziecsłuchało
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości