[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polski Top Radia 357. Obywatel G.C, Maanam, Kult w pierwszej trójce. Skok wpłat od patronów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Polski Top Radia 357. Obywatel G.C, Maanam, Kult w pierwszej trójce. Skok wpłat od patronów

Gość X Wto Maj 04, 2021 6:23 am

U mnie także wygrywa Obywatel G.C. "Nie pytaj o Polskę", ale na 2. miejscu jest SzPal, a na 3. "Biała flaga" Republiki. Zamiast Niemena i Myslovitz w top 10 są Aya RL i Rezerwat, a na 11. Daab. 21 utworów wypadło w stosunku do ostatniego wydania w Trójce, a u mnie było aż 27 zmian utworów w top 100.
Mój top miał 3-dniową emisję przed 38 godzin. Od 9:05 do 21:00 we wszystkie 3 dni majówki + 1 maja od 4:00 do 6:00 Rozbiegówka.
Nie licząc dodatków miałem zagrane 468 spośród 600 utworów. Dziś robię jeszcze post-scriptum.
Pan Marek, Marcin i Piotr Stelmach oraz Helen dali radę, ale za dużo było wstawek z zespołem Muchy u Stelmacha, "Ból" Kazika, utwór przed który była w Trójce słynna afera był w 357 nowością z miejsca 61.
Awatar użytkownika
Mann

Re: Polski Top Radia 357. Obywatel G.C, Maanam, Kult w pierwszej trójce. Skok wpłat od patronów

Mann Wto Maj 04, 2021 7:03 am

Dajcie mi kase na zalozenie firmy, bedziecie jej patronami :D
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Polski Top Radia 357. Obywatel G.C, Maanam, Kult w pierwszej trójce. Skok wpłat od patronów

Piotr Wto Maj 04, 2021 7:41 am

Widzisz Agnieszka, tak się robi Radio przez duże R. Tak się buduje i utrzymuje relacje ze słuchaczami. Patrz, słuchaj i ucz się.
Awatar użytkownika
Przweidywalne do bulu

Przweidywalne do bulu Wto Maj 04, 2021 7:43 am

No tak wiedziałem, kapele ktore uwielbia fajnoredaktorek Stelmach w pierwszej 10tce. Czyli Myslowitz, Lao Che a na pierwszym Ciechowski.
W latach 90tych młodzież słuchała Dzemu bo był autentyczny, bo miał klimat,, do tego wiadomo Grunge i wszelkie Alternatywy. Ale nikt mi nie wmowi legendarności Republiki i Grzegorza C. To był obciach słuchac tego gościa.
Awatar użytkownika
irek

irek Wto Maj 04, 2021 7:45 am

"Mann" napisał(a): Dajcie mi kase na zalozenie firmy, bedziecie jej patronami

To tak nie działa, my Ciebie nie znamy. A z dziennikarzami którzy stworzyli Radio357, znamy się od lat, wiemy czego się po nich spodziewać i to co najważniejsze... mamy do nich zaufanie.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Wto Maj 04, 2021 7:45 am

"Mann" napisał(a): Dajcie mi kase na zalozenie firmy, bedziecie jej patronami

Przekonaj patronów, że zrobisz coś, czego patroni potrzebują i że zrobisz to dobrze. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Maj 04, 2021 7:51 am

Fajnie że kamerzysci z polskiego radia robili wideo z tego topu Taka współpraca mi się podoba
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Wto Maj 04, 2021 8:00 am

Ten finansowy skok, to ok.25 tys. zł. od piątku do dzisiaj. 357 przegonił NŚ na Patronite. Strategia nie odcinania się od Trójkowych korzeni i tradycji, przynosi efekty. :)
Awatar użytkownika
Minimax

Minimax Wto Maj 04, 2021 8:01 am

Przewidywalny do bólu to jest Ciechan i odpowiedziopytania na fb PR3 oraz frustraci z drużyny prezes Agi a w 357 było prawdziwe święto Polskiej Piosenki... lepsze od jarmarku Tvp w Opolu...
Awatar użytkownika
irek

irek Wto Maj 04, 2021 8:10 am

"Przweidywalne do bulu " napisał(a): No tak wiedziałem, kapele ktore uwielbia fajnoredaktorek Stelmach w pierwszej 10tce. Czyli Myslowitz, Lao Che a na pierwszym Ciechowski.
W latach 90tych młodzież słuchała Dzemu bo był autentyczny, bo miał klimat,, do tego wiadomo Grunge i wszelkie Alternatywy. Ale nikt mi nie wmowi legendarności Republiki i Grzegorza C. To był obciach słuchac tego gościa.

A co ma grunge wspólnego z Polskim Topem? Sam Republiki nie rozumiałem, dotarła do mnie po latach i teraz Nie pytaj o Polskę to dla mnie jeden z najważniejszych utworów. Podobnie z muzyką Dżemu, Do kołyski, Jak malowany ptak, List do M., Wehikuł czasu, zagrały mi w głowie z opóźnieniem. Na początku było Czerwony jak cegła i Whisky których teraz nie mogę po prostu słuchać. Tak to już jest z byłymi słuchaczami Trójki, a obecnie Radia357 i RNŚ że mają swoje zdanie na temat muzyki i raczej nie słuchają tego co modne, a tego co po prostu dobre. Tu nie wystarczy że ktoś im co jest teraz przebojem i wszyscy mają się tym zachwycać, tu tak nie działa.
Awatar użytkownika
irek

irek Wto Maj 04, 2021 8:13 am

"irek" napisał(a):
"Przweidywalne do bulu " napisał(a): No tak wiedziałem, kapele ktore uwielbia fajnoredaktorek Stelmach w pierwszej 10tce. Czyli Myslowitz, Lao Che a na pierwszym Ciechowski.

A co ma grunge wspólnego z Polskim Topem? Sam Republiki nie rozumiałem, dotarła do mnie po latach i teraz Nie pytaj o Polskę to dla mnie jeden z najważniejszych utworów. Podobnie z muzyką Dżemu, Do kołyski, Jak malowany ptak, List do M., Wehikuł czasu, zagrały mi w głowie z opóźnieniem. Na początku było Czerwony jak cegła i Whisky których teraz nie mogę po prostu słuchać. Tak to już jest z byłymi słuchaczami Trójki, a obecnie Radia357 i RNŚ że mają swoje zdanie na temat muzyki i raczej nie słuchają tego co modne, a tego co po prostu dobre. Tu nie wystarczy że ktoś im co jest teraz przebojem i wszyscy mają się tym zachwycać, tu tak nie działa.

Zabrakło "powie, że ktoś im powie co jest teraz ..."
Awatar użytkownika
blurppp

blurppp Wto Maj 04, 2021 8:16 am

Dane nieaktualne, na Patronite jest 662 tys, i tym samym Radio 357 stało sie największym beneficjentem Patronite
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Wto Maj 04, 2021 9:26 am

...szkoda komentować
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Wto Maj 04, 2021 9:33 am

Superprzebój Kazika zapowiadany już bez takiej egzaltacji jak rok temu.
Awatar użytkownika
anna

anna Wto Maj 04, 2021 9:35 am

Radio 357 i RNŚ to dwie bardzo dobre, ambitne i inteligenckie stacje, dla wymagającego słuchacza, prowadzone przez mądrych, profesjonalnych dziennikarzy z pasją, dlatego za 7,8 mln rocznie potrafią zrobić sto razy lepsze radio niż pseudo menedżerowie Polskiego Radia za 360 mln rocznie... z dziennikarzami z łapanki... to jest dramat. Za rok, 2 lata, za 10 lat wszyscy którzy dzisiaj budują 357 i RNŚ będą mieli powody do dumy, że przyczynili się do stworzenia czego naprawdę wartościowego, a ci, którzy teraz kompromitują się wmawiając ludziom, że są dziennikarzami Trójki przeminą i zgasną w zapomnieniu okryci hańbą
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 15 gości