WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Patrzacz

Polskie platformy streamingowe też zdrożeją? „Nowo odkryte słowo rentowność”

Patrzacz Pon Sie 29, 2022 8:45 am

A moim zdaniem, jeszcze trochę a przeprosimy się z torrentami, albo zacznie się szukanie chińskich platform .Nawet nie chodzi o cenę czy współdzielenie konta co zostanie na pewno ukrócone, tylko o wybór treści.
Awatar użytkownika
AwaZ

Re: Polskie platformy streamingowe też zdrożeją? „Nowo odkryte słowo rentowność”

AwaZ Pon Sie 29, 2022 8:58 am

Szukałem w zeszłym tygodniu 6 klasycznych filmów z lata 60. i 70. Nie ma ich nigdzie, na żadnej platformie ani w żadnym serwisie.
Awatar użytkownika
m.

Re: Polskie platformy streamingowe też zdrożeją? „Nowo odkryte słowo rentowność”

m. Pon Sie 29, 2022 9:38 am

To zamiast trzech platform będzie się subskrybować dwie albo zamiast dwóch - jedną. I tak co kilka miesięcy rotacja - i wszystkie zaległości nadrobione.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Sie 29, 2022 2:11 pm

Właśnie Player podrożał z 8 na 10 zł i z 18 na 20 zł haha
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Sie 29, 2022 9:15 pm

nigdy nie przestałem i widzę nowe życie wśród piratów.
Awatar użytkownika
Neo

Neo Wto Sie 30, 2022 6:50 am

Na wszystkich platformach jakościowe rzeczy można zobaczyć w jeden miesiąc. Potem czekam pół roku i patrzę czy jest coś sensownego.
Awatar użytkownika
Kulpa Krzysztof Mariusz

Kulpa Krzysztof Mariusz Wto Sie 30, 2022 8:40 am

Jak odpłyną ludzie z związku z kablami i satelitarną telewizją w Polsce po podwyżkach czy w stremingowych ofertach jak będą za wysokie to szybko zaczną myśleć co zrobić żeby klienci wrócili.
Awatar użytkownika
bart

bart Wto Sie 30, 2022 8:41 am

"AwaZ" napisał(a): Szukałem w zeszłym tygodniu 6 klasycznych filmów z lata 60. i 70. Nie ma ich nigdzie, na żadnej platformie ani w żadnym serwisie.
Jest polska platforma VOD (zapomniałem nazwy) z zagranicznymi klasykami. Ale baza to na razie tylko około 330 filmów, a cena to aż 12,99 PLN miesięcznie. Śmiech na sali.
Awatar użytkownika
Obserwujący

Obserwujący Śro Sie 31, 2022 5:53 am

I bardzo dobrze,może w końcu ten otumaniony naród, głupimi serialami, zachodnimi dobrami pokazywanymi w "netfiksach" przejrzy częściowo na oczy.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości