[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Radio Literatura kolejną stacją Polskiego Radia w DAB+

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lukn

Polskie Radio Literatura kolejną stacją Polskiego Radia w DAB+

lukn Pon Cze 25, 2018 3:36 pm

W artykule jest błąd. Radio Chopin zostało wprowadzone na miejsce Radia Rytm, które obecnie nadaje tylko jako kanał internetowy.
Awatar użytkownika
hector cross

Re: Polskie Radio Literatura kolejną stacją Polskiego Radia w DAB+

hector cross Pon Cze 25, 2018 5:16 pm

Radio Literatura nadaje tylko do 8 lipca?A potem co?Znika?To po co ta cala szopka?
Awatar użytkownika
CHEW LiPS

CHEW LiPS Wto Cze 26, 2018 10:37 am

mam odbiornik DAB+ i radio literatura juz pojawiło sie po przeskanowaniu :)
Awatar użytkownika
K.

K. Sob Cze 30, 2018 4:59 pm

Bardzo dobrze się tego słucha, szkoda że na tak krótko. Mogłoby zostać w mux
Awatar użytkownika
daniel120386

daniel120386 Sob Cze 30, 2018 9:46 pm

Ja mam radio cyfrowe DAB+ i nic z tego. To wszystko jest robione bez głowy i planu. Po pierwsze to trzeba pokryć obszar całej Polski nadajnikami i jakoś nikogo to nie obchodzi bo w moim mieście nie ma zasięgu i żadnych informacji kiedy będą uruchomione nadajniki i czy w ogóle będą uruchomione. Jak radio (cyfrowe) ma docierać do ludzi jak nie ma zasięgu? A po drugie dlaczego nie uruchomi się stacji tematycznych z określonymi gatunkami muzycznymi. A czy nie można uruchomić od razu 20 czy 30 stacji radiowych tak jak w internecie? A oni się bawią, że jedną stację wyłączają, a na jej miejsce uruchamiają drugą, bo boją się, że zużyją wolną częstotliwość. Normalnie paranoja.
Awatar użytkownika
mon

mon Nie Lip 01, 2018 9:09 pm

Po za Dumasem nic ciekawego. Inaczej powtórka z lektur szkolnych, których przeważnie nikt nie czytał. Jest tyle innych ciekawych pozycji... ale to w końcu kolejne patriotyczno-propagandowe radio więc musi być nudno.
Awatar użytkownika
Mateusz

Mateusz Śro Lip 11, 2018 6:29 pm

Radio Literatura to bardzo dobre i ciekawe radio,słuchałem go od pierwszego dnia powstania go,codziennie , powieści w odcinkach ,teatr radiowy znane wiersze czytane o poranku to wszystko bardzo mnie się podobało jestem zadowolony i zachwycony.Nie wiem dlaczego audycje te zostały przerwane po 8 lipca.czekam na wznowienie -Pozdrawiam Redakcję. Mateusz
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości