WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS, może wróci do pracy

prawnik Nie Paź 22, 2017 7:03 pm

Ojej:P Czyli zauważyli, że na gruncie art. 15 prawa prasowego będą mieli pod górkę.

Ale dzisiejsze wytłumaczenie idzie z kolei zderza się z art. 7 ust 2 p 6. pr. pras. "redaktorem jest dziennikarz decydujący lub współdecydujący o publikacji materiałów prasowych"

Jeśli powierzono mu możliwość "samowładnego" opublikowania tekstu na portalu, to znaczy, że w sposób wyrażony wprost lub domyślnie powierzono mu prawo decydowania o zawartości treści wydania tegoż portalu. Chyba że wprost zastrzeżono inaczej. O czym brak wieści (zakładam, że mając tak fachowe kadry radio już przygotowałoby pełen zestaw informacji, czemu ów artykuł nie mógł w żaden sposób zostać opublikowany).

ps. No tak. Rzetelność dziennikarska niby nie zachowana (taki zarzut:P), a wszyscy szczegółowo analizują wyniki sondażu, którego zdaniem partyjno-rządowych wcale nie było:P
Co więcej komentujący "fake news" wydają się całkiem poważnie podchodzić do ułamków procentów owego nieistniejącego sondażu i mrugać okiem na dementi tak głęboko jak "Mariola o kocim spojrzeniu";)
Awatar użytkownika
Fan

Re: Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS, może wróci do pracy

Fan Nie Paź 22, 2017 7:13 pm

Niech lepiej wywalą tego Emczyńskiego i Bremera z BIiT, którzy pościągali swoich koleszków, którzy mają CBA na głowie za ustawki przetargów, poza tym sam Pan Emczyńskie lepszy nie jest. Koleś robi tylko same audyty za publiczne pieniądze, z których nic nie wynika.
Awatar użytkownika
PRO+moc=ja

Re: Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS. Może jeszcze wrócić do pracy

PRO+moc=ja Nie Paź 22, 2017 7:39 pm

Co się dzieje z Jackiem Sobalą? Wiązałem z nim nadzieje, że solidnie "przewietrzy" Polskie Radio (a jest jeszcze co i kogo "przewietrzać"), bo wciąż doskonale pamiętam, jak "przewietrzał" Radio Bis latem 2006 roku (słynne "sorry i wybaczcie, ziomale, ale chcę zrobić z Bisu najlepsze radio w Polsce"). Niezły był jako dyrektor Jedynki w latach 2007-2008, potem w 2010 roku był dyrektorem Trójki i nieźle tam zaczął, ale był dyrektorem tylko kilka miesięcy.
Byłem przekonany, że "przewietrzy" Polskie Radio jak należy, ale niemiło się zaskoczyłem, kiedy za sprawą Jacka Sobali do pracy w PR wróciło kilka osób "przewietrzonych" przez poprzedniczkę Barbarę Stanisławczyk-Żyłę. Teraz możliwe jest przywrócenie Fabisiaka - czy nie za szybko?! Po co w takim razie w ogóle zwalniać, żeby za kilka dni przywrócić?!

Trochę mnie Jacek Sobala zadziwia i rozczarowuje... Ale jeszcze nie tracę nadziei, że trochę dobrego dla Polskiego Radia zrobi.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: Polskie Radio: Michał Fabisiak zwolniony, bo nie uprzedził, że pisze o sondażu dla PiS. Może jeszcze wrócić do pracy

Maciej konserwatywny Nie Paź 22, 2017 7:55 pm

Co się dzieje z Jackiem Sobalą? Wiązałem z nim nadzieje, że solidnie "przewietrzy" Polskie Radio (a jest jeszcze co i kogo "przewietrzać"), bo wciąż doskonale pamiętam, jak "przewietrzał" Radio Bis latem 2006 roku (słynne "sorry i wybaczcie, ziomale, ale chcę zrobić z Bisu najlepsze radio w Polsce"). Niezły był jako dyrektor Jedynki w latach 2007-2008, potem w 2010 roku był dyrektorem Trójki i nieźle tam zaczął, ale był dyrektorem tylko kilka miesięcy. Byłem przekonany, że "przewietrzy" Polskie Radio jak należy, ale niemiło się zaskoczyłem, kiedy za sprawą Jacka Sobali do pracy w PR wróciło kilka osób "przewietrzonych" przez poprzedniczkę Barbarę Stanisławczyk-Żyłę. Teraz możliwe jest przywrócenie Fabisiaka - czy nie za szybko?! Po co w takim razie w ogóle zwalniać, żeby za kilka dni przywrócić?! Trochę mnie Jacek Sobala zadziwia i rozczarowuje... Ale jeszcze nie tracę nadziei, że trochę dobrego dla Polskiego Radia zrobi.

Zmieniłem nicka bo partia chcebym bardziej trollował.
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Nie Paź 22, 2017 8:18 pm

Potrafi Sobala bronić uciemiężonych w przeciwieństwie do Stanisławczyk. Dla mnie przewietrzanie to po części przywrócenie. Liczę na wyjaśnienie sporu i zezwolenie na podwójną pracę i powrót do Trójki Andrusa i polubowne załatwienie sprawy Kantereita.
Awatar użytkownika
bielszy od Vizira

bielszy od Vizira Nie Paź 22, 2017 8:46 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
Zmieniłem nicka bo partia chcebym bardziej trollował.

Nie uda ci się, podszywaczu. Nic ci się nie uda. Nie musisz już podrygiwać, bo przegrałeś definitywnie.

Od dziś piszę pod ZMIENNYM nickiem. Co to oznacza?

1. Nicka @Maciej konserwatywny już NIGDY nie będzie.
2. Żaden z moich zmiennych nicków nie powtórzy się więcej niż jeden raz, a każdy następny nick będzie zupełnie niepodobny do poprzedniego.
3. Nicki będą oryginalne i wyszukane, nigdy nie będą zawierały twoich ulubionych wyrazów "radomski", "hurtownia", "wentylator" czy "dmuchawa".

Już nie będziesz miał jak się pode mnie podszyć. Jeśli użyjesz nicka @Maciej konserwatywny, sam się zbłaźnisz i skompromitujesz, bo ja już tym nickiem nigdy nie będę się posługiwał i każdy czytelnik będzie wiedział, że jesteś podszywaczem. Jeśli użyjesz nicka, którego ja używałem przed chwilą, też się zbłaźnisz i skompromitujesz, bo żaden z moich zmiennych nicków nie może się powtórzyć drugi raz. Jeśli użyjesz nicka choć trochę podobnego do tego, którego ja przed chwilą używałem, też się zbłaźnisz i skompromitujesz, bo każdy mój następny nick będzie zupełnie niepodobny do poprzedniego. Najwyżej możesz się podszywać pod Krychę z Wałbrzycha, ale mnie to ani trochę nie ziębi.

Hahahahaha! Wygrałem! Triumfuję! A ty leżysz i już się nie podniesiesz! Udało ci się "wykurzyć" stąd mój nick, ale nie udało ci się stąd "wykurzyć" mnie. Pod różnymi nickami, a nie pod jednym stałym, nadal będę trwał i będę głosił swoje konserwatywne poglądy, a to jest najważniejsze!
Awatar użytkownika
jak

jak Nie Paź 22, 2017 9:19 pm

Skoro trzeba poinformować naczelnego i jest odpowiedzialny za treść to z TVP Info powinien polecieć Pereira nie Kossakowski.
Awatar użytkownika
Dobrze poinformowana

Dobrze poinformowana Nie Paź 22, 2017 10:01 pm

Z tego co wiem, to on mial dwa zrodla tej informacji + nie opublikowal niczego sam, bo temat zostal zgloszony na kolegium.
Awatar użytkownika
zed

zed Nie Paź 22, 2017 10:33 pm

Skoro rzecznik Mazurek stwierdziła, że takiego sondażu nie było, to Fabisiak zmyślił materiał. Przywrócenie go do pracy oznaczałoby, że Polskie Radio zarzuca posłance Mazurek kłamstwo.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Nie Paź 22, 2017 10:59 pm

"PRO+moc=ja" napisał(a): Co się dzieje z Jackiem Sobalą? Wiązałem z nim nadzieje, że solidnie "przewietrzy" Polskie Radio (a jest jeszcze co i kogo "przewietrzać"), bo wciąż doskonale pamiętam, jak "przewietrzał" Radio Bis latem 2006 roku (słynne "sorry i wybaczcie, ziomale, ale chcę zrobić z Bisu najlepsze radio w Polsce"). Niezły był jako dyrektor Jedynki w latach 2007-2008, potem w 2010 roku był dyrektorem Trójki i nieźle tam zaczął, ale był dyrektorem tylko kilka miesięcy.
Byłem przekonany, że "przewietrzy" Polskie Radio jak należy, ale niemiło się zaskoczyłem, kiedy za sprawą Jacka Sobali do pracy w PR wróciło kilka osób "przewietrzonych" przez poprzedniczkę Barbarę Stanisławczyk-Żyłę. Teraz możliwe jest przywrócenie Fabisiaka - czy nie za szybko?! Po co w takim razie w ogóle zwalniać, żeby za kilka dni przywrócić?!

Trochę mnie Jacek Sobala zadziwia i rozczarowuje... Ale jeszcze nie tracę nadziei, że trochę dobrego dla Polskiego Radia zrobi.

Nie za bardzo mi z JS po drodze, ale z boku patrząc, to już niespecjalnie ma kim to dobro (?) robić. Głębokie rezerwy najlepszej ze zmian, p. Hajdasz, już wyciągnięte, a ostatnia deska ratunku (?), p. Skowroński ma robić swoje radio. Krótka ławka rezerwowych. Bardzo krótka...K
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Paź 23, 2017 9:04 am

"zed" napisał(a): Skoro rzecznik Mazurek stwierdziła, że takiego sondażu nie było, to Fabisiak zmyślił materiał. Przywrócenie go do pracy oznaczałoby, że Polskie Radio zarzuca posłance Mazurek kłamstwo.

Och Ty żartowniku przewrotny!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Paź 23, 2017 9:43 am

Zatrważające. Wróg w naszym obozie. Na pewno był to lewak, finansowany wiadomo-przez-kogo i za wiadome pieniądze. Towarzysze!!! Musimy zwierać szeregi. Gorszy sort robi nam sabotaż. To wszak oczywista oczywistość, że popiera nas 103% społeczeństwa. Nie będzie nam tutaj wróg klasowy rzucał kłód pod nogi. Wietrzyć trzeba intensywniej te złogi bo jeszcze się ciemny lud zorientuje, że ta bujda opiera się tylko o postprawdę.
No chyba, że na zebraniu Fabisiak złoży samokrytykę i odda zaginione parówki :D :D :D

Wchodzimy w nową fazę rewolucji. Szukamy nowego wroga. A że czasem rewolucja zżera własne dzieci...cóż...Fabisiak podniósł rękę na władzę, więc mu ją niepokorna władza odcięła.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Paź 23, 2017 9:53 am

Jak widać, zaufanie w tej redakcji jest wzorcowe, skoro dziennikarz nie chce ujawnić źródła informacji nawet swemu przełożonemu. I co to za portal, gdzie (rzekomo) zamieszcza sie teksty bez zgody (wiedzy) przełożonego? To chyba jakaś redakcja w lesie?
Awatar użytkownika
skoro

skoro Pon Paź 23, 2017 10:40 am

Michał Fabisiak dołączył do redakcji PolskieRadio.pl w styczniu br.

to chyba wiedział, gdzie idzie i komu będzie służył. Sam się ofiarował obozowi d.zmiany.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości