WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Observer

Polskie Radio poprawiło zdjęcie ze skopiowanym Pawłem Szefernakerem. „Pojawiło się, jak rządzili ‘fachowcy’ powołani przez PO”

Observer Nie Kwi 09, 2017 12:14 pm

Zdjęcie opublikowane pierwszy raz w 2015 roku na Portalu Polskiego Radia. W 2015 roku Prezesem Polskiego Radia był Andrzej Siezieniewski, a Szefem Portalu Polskiego Radia Andrzej Mietkowski.
Awatar użytkownika
panie szanowny

Re: Polskie Radio poprawiło zdjęcie ze skopiowanym Pawłem Szefernakerem. „Pojawiło się, jak rządzili ‘fachowcy’ powołani przez PO”

panie szanowny Nie Kwi 09, 2017 12:51 pm

bo minister myślał że dalej będzie...no po prostu będzie. dlatego sprzedał. już na pewno nie po to żeby PiS pomagać. nie myśl panie Andrzej. kto ci panie te nagrody daje? generałów balsamujesz. może ten sprzęt naoliwić by się przydało. pomyśl

ładnych nigdy za wiele. mądrych zawsze za mało
Awatar użytkownika
wiesz

Re: Polskie Radio poprawiło zdjęcie ze skopiowanym Pawłem Szefernakerem. „Pojawiło się, jak rządzili ‘fachowcy’ powołani przez PO”

wiesz Nie Kwi 09, 2017 1:09 pm

spór dotyczy obu stron! na pewno. jakie to muszą być kokosy domyślam się jedynie. głupota jest niestety ogólnokrajowa. nawet diabeł Boga się pyta czy może? bym aż tak bardzo się nie formowała czyli zamykała.
widzę te nagrody a raczej nagrodzonych.
i mamy bierność i aktywność. biernym być to tam wpisanym być. w te rubryczki
Awatar użytkownika
wyjaśnienia

wyjaśnienia Nie Kwi 09, 2017 1:16 pm

oczywiście tak mam ale bardzo cenię. uwierz mi. osobiście aż tak długo się nie wypowiadam. poważnie nie mam grzechów ale za chwilę go sobie sprawię. nic osobistego wręcz przeciwnie. osobiście Pana tych nagród bym nie pozbawiła.
mogę świętować
Awatar użytkownika
YKK

YKK Nie Kwi 09, 2017 2:30 pm

Wina Tuska - wiadomo. Ale swoja drogą dobrze, że to tylko fotomontaż. Bałem się już, że rzeczywiście sklonowali tego matoła w krótkich spodenkach.
Awatar użytkownika
Baldwin

Baldwin Nie Kwi 09, 2017 5:41 pm

Jak zwykle śpiewka Szydło "Przez osiem lat Platforma Obywatelska niszczyła..." Lepiej niech pisowcy zapamiętają że po ich poprzednich rządach stracili władzę na czas 4 razy dłuższy niż sami rządzili. A teraz w wyborach dostali poparcie niespełna 19% Polaków. Wahadło wróci, odbije tym mocniej im dalej bedzie wychylone.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Kwi 09, 2017 6:50 pm

Tuska wina. Wina Tuska. Tuska wina. Aaaa, nie... to wina Tuska. No tak, to Tuska wina. Wina Tuska, oczywiście. No Tusk winny. To na pewno zrobił Tusk. Paanie! To Tuska wina (i tak dalej przez 8 lat bycia w opozycji i półtora roku rządu).

Uroczo symetrycznie klaszcze.
Awatar użytkownika
myk

myk Nie Kwi 09, 2017 10:02 pm

Brawo wirtualnemedia......... to się nazywa news dnia... !!! Na pierwszą stronę go, na pierwszą!!!
Awatar użytkownika
dobra zmiana

dobra zmiana Pon Kwi 10, 2017 8:26 am

Dziwne, minął piątek i żadnych informacji o zwolnieniach w radiu? A gdzie pielęgnowanie tradycji?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości